Sari la conținut

Vstromania 2014 - Vama Veche


zaharia.tiberiu
 Share

Postări Recomandate

Şi dacă nu scriai, eu tot scriam. Pentru că-i de porc. Pentru ce postezi într-o zonă publică o întâlnire la care participarea este restricţionată într-o asemenea măsură? Doar că să vadă lumea că s-au strâns şi că sunt frumoşi?

 

Prin regulament scrie aşa :

 

Aşadar aşa cum întâlnirile cu caracter regional se anunţă unde trebuie, de ce nu pot fi anunţate întâlnirile monomodel în forumul destinat acestuia, respectiv topicul din Enduro Touring & Adventure ?

Sustin!

:10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei ce vor sa isi achizitioneze pe viitor un vstrom cu mare placere oricare dintre noi va stam la dispozitie cu orice informatie....

In legatura cu intrunirea, dupa cum s-a mai spus este o intalnire monomarca..no offence

Am postat aici deoarece este cel mai bun loc de a promova acest eveniment,in enuntul caruia se specifica clar caracterul intrunirii!

 

P.S pentru cei care chiar isi doresc sa ne cunoasca si sa participe la aceast eveniment se poate gasi intelegere, .....cred ca putem discuta civilizat in privat (Telefon,mail,PM,...etc)Eu personal va stau la dispozitie in calitate de....fost vstromist si co organizator al acestui eveniment

post-4687-0-08725400-1394371860_thumb.jpg

Editat de sorin das
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si a

Pentru cei ce vor sa isi achizitioneze pe viitor un vstrom cu mare placere oricare dintre noi va stam la dispozitie cu orice informatie....

In legatura cu intrunirea, dupa cum s-a mai spus este o intalnire monomarca..no offence

Am postat aici deoarece este cel mai bun loc de a promova acest eveniment,in enuntul caruia se specifica clar caracterul intrunirii!

 

P.S pentru cei care chiar isi doresc sa ne cunoasca si sa participe la aceast eveniment se poate gasi intelegere, .....cred ca putem discuta civilizat in privat (Telefon,mail,PM,...etc)Eu personal va stau la dispozitie in calitate de....fost vstromist si co organizator al acestui eveniment

si acum, in calitate de GSAist...... dai o bere la malul marii???

promit sa scund GSAul in stuf....!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...