Sari la conținut

RAMS FUN RIDE, Ciolpani -15.03.2014


alecsxander
 Share

Postări Recomandate

Am postat si la evenimente generale: /index.php?/topic/709621-rams-fun-ride-ciolpani-15032014/ , daca deranjeaza pe cineva se poate sterge de aici, desi cred ca este mai vizibil aici pentru iubitorii de enduro si motocross.

 

Locatie: circuitul Ciolpani

Data: 15.04.2014

 

Pe 15 martie 2014, invitam pe toti riderii de enduro si motocross, amatori si profesionisti, adulti si copii, la un eveniment dedicat tuturor iubitorilor de DIRT! O intalnire amicala, fara taxa de participare, unde putem schimba pareri, impresii, putem afla unii de la altii noutati din domeniu, schimba tehnici de pilotaj, invata trick-uri noi intr-ale pilotajului, samd.
Va fi prezenta toata echipa Top Cross TCS alaturi de care va veti da, precum si mecanicii RAMS Motorsport Service pe care ii puteti intreba chestiuni despre cum sa va protejati sau intretine mai bine motorul.
Vom amenaja mai multe trasee, fiecare putandu-l alege pe cel pe care se simte in siguranta. La amiaza vom face o pauza, insotita de un gratar, iar ulterior vom face o tura de enduro prin zona (circuit, albia raului, padure).

Programul zilei de maine. Practic, se vor face manse (ture de circuit) de cate 20 de minute, cu pauza 5 minute. Grupele se impart in avansati si hobby, iar fiecare isi poate alege grupa dupa cum crede de cuviinta. La avansati se vor exersa si sariturile. Copiii au traseu separat si pot intra sau se pot opri dupa bunul plac, in functie si de cat de repede obosesc. La fel si accesul in traseul de enduro-cross (in spate la tuburi), se face dupa bunul plac, dar respectand un minim set de reguli (sens de mers de exemplu).

Nelamuriri? Sunati-l pe Alex la 0733.337.267 sau Bogdan la 0729.989.561.

 

post-12641-0-18001300-1394813308_thumb.png post-12641-0-38580100-1394813354_thumb.jpg



Ieri, 15 martie, a fost o zi perfecta pentru o prima iesire (pentru majoritatea) in off-road, cu motocicleta de dirt. Am organizat la Ciolpani, pe traseul clubului Top Cross TCS, o mica intrunire a pasionatilor de gen. In paralel, am amenajat traseu pentru copii, un mini traseu de enduro, precum si un traseu pentru antrenamente de tip MX.

 

Multumim celor prezenti, atat rideri, cat si mamici, bunici si copii, care au venit in numar mare sa sustina “pilotul” familiei. Speram ca v-au placut traseele, mancarea, dar si atmosfera. Am avut parte de o vreme excelenta, cu soare si o temperatura perfecta.

 

Dorim sa va reamintim pe aceasta cale si de proiectul umanitar in care ne-am implicat. Este vorba de un pusti de 19 ani, cu o inima prea mare, ce necesita un transplant de cord urgent. Site-ul www.sosmarius.ro contine informatiile necesare, datele de contact ale lui Marius, precum si ale parintilor sai, povestea sa, dovezi medicale, samd. Multumim celor care ieri, la masa de inscriere RAMS >FUN RIDE, au contribuit asa cum au putut.

 

Arhiva foto o regasiti mai jos. Link-ul este valabil 10 zile, dupa care fisierul se sterge de pe server. Daca intarziati si nu reusiti sa il copiati, dati-ne de stire folosind datele noastre de identificare din sectiunea CONTACT.

 

http://service.rams21.ro/category/noutati/

https://www.wetransfer.com/downloads/31cfa0183aa765b7bb6703831b0a6dcd20140316060721/c1a39647609ca7cf45cdd3d86cbb408420140316060721/eae24f

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...