Sari la conținut

Gopro Transfagarasan - Balea Lac 22 iunie '14


Postări Recomandate

E primul meu clip cu gopro studio editat asa cadru cu cadru si scena cu scena, filmul este facut cu gopro studio si unul din template-urile gratuite

Am cativa terra de clipuri scoase de pe gopro dar nu am avut nici timp nici chef si nici rabdarea necesara sa le editez dar poate o sa mai editez cateva si sa urc pe net

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E primul meu clip cu gopro studio editat asa cadru cu cadru si scena cu scena, filmul este facut cu gopro studio si unul din template-urile gratuite

 

mno, sper ca nu se intreaba nimeni de ce as intreba ce legatura are "editat asa cadru cu cadru si scena cu scena" si "unul din template-urile gratuite"

 

ca io ma intreb ce sens are sa iei filmare continua si sa bagi fade to black / out asa... cand scena nu se schimba si ai continuare intre fade out / in?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca template-ul era din multe scene mici iar filmarea avea vreo 16 minute toata, asta pt cine stie cum functioneaza template-urile alea, iar fade in/fade out este ca nu e chiar continua Desi pare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca template-ul era din multe scene mici iar filmarea avea vreo 16 minute toata, asta pt cine stie cum functioneaza template-urile alea, iar fade in/fade out este ca nu e chiar continua Desi pare

 

ic. not! keep working on it. out. over.

Editat de b374
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Tiroliana de la Balea merge sigur in wk. Vazut duminica asta.

Salut! Frumoasa filmare si editare...

 

Ai vazut daca tiroliana de la Balea lac era amenajata? As vrea sa merg in weekend...

Editat de FBogdan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...