Sari la conținut

Suzuki Inazuma 750


petru_xxl
 Share

Postări Recomandate

Cam mort topicul acesta deoarece motocicleta am folosit-o zi de zi si nu imi permit sa o "parchez", nu mai am alt mijloc de transport, ieri a primit un schimb de ulei, bujii noi, reglat supape, sincronizat carburatoare, parca e alta acuma inainte ezita putin cand ma grabeam si nu isi lua reprize cum trebuie acum totul a revenit la normal rupe asfaltu` (in limita prevederilor legale 50km\h localitate 80\90 afara (glumesc, chiar rupe asfaltul) )

Am dat comanda de inca un rezervor si usor cum imi v-a permite timpul (money) intra la vopsit. Sunt inca indecis sa o vopsesc pe original si aici daca ma poate ajuta cineva cu codul de vopsea (nuanta) sau sa o fac custom (airbrush) idei sunt multe dar nici pe original nu ii sta rau , jantele din nou alta poveste sa le polisez buza sa fie "steclite" :)) sau sa le vopsesc total negre dar am sa vad cum ma trezesc in ziua in care ma apus de ea saptamanile viitoate intr-o zi ca daca zic de maine de luni sau de pe 1 e ca si cum as promite ca ma las de fumat :).

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 4 months later...

Ieri in ajun a plecat la 0 grade prin munti :) (frig a draq), am dus Inazuma la noul proprietar, sper sa aiba grija de ea incontinuare cum avut si eu. S-a incheiat topicul meu Suzuki Inazuma, indata deschid topic nou cu ce mi-a adus mosu ZZR-1100 :).

 

Sarbatori fericite.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...