Sari la conținut

As Vrea Sa Cumpar


UnderTaker
 Share

Postări Recomandate

Intrebarea unde as putea gasi si cam la ce pret s-ar invarti?

 

Edit: Este vorba de filtre de aer conice, care vin direct in carburi, ca am cautat pe aici si n-am gasit (poate n-oi fi cautat destul de atent, who knows?)

Editat de UnderTaker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebarea unde as putea gasi si cam la ce pret s-ar invarti?

 

Edit: Este vorba de filtre de aer conice, care vin direct in carburi, ca am cautat pe aici si n-am gasit (poate n-oi fi cautat destul de atent, who knows?)

 

 

poi... la Louis ai cautat? am un prieten care a cumparat 4 si nu le-a mai pus ca si-a vadut motorul.. dac vrei il intreb dac le vinde.. sau fa-o chiar tu.. e fratele lui pinkhelmet si il gasesti la "ce masina credeti ca este " : ))

 

numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://bmcairfilters.com/infoCON2.asp

si

http://bmcairfilters.com/infoCON2.asp?Type=1

 

Nu sunt ieftine, dar dureaza o viata :peace: Daca ai nevoie, ai la Distribuitors adresa de contact pt Romania (moto)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poi... la Louis ai cautat? am un prieten care a cumparat 4 si nu le-a mai pus ca si-a vadut motorul.. dac vrei il intreb dac le vinde.. sau fa-o chiar tu.. e fratele lui pinkhelmet si il gasesti la "ce masina credeti ca este " : ))

 

numai bine!

 

Hi ha! Il gasesti acasa la el nu la alte alea! Nu mai minti bai Dinule si hai sa ne luam TDM-uri...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...