Sari la conținut

De Unde Iau Membrane Vacuumatice?


mir
 Share

Postări Recomandate

hello!

 

tot caut de un timp membrane pentru carburatoare de honda ntv din 93.

 

problema e ca pana acum am gasit doar aduse de la honda, cu tot cu subere, dar cu 100 euro (x2).

 

la louis din cate vad au cu 15-30 euro bucata, dar numai de suzuki,yamaha,kawasaki. numai honda nu! incredibil!

 

deja nu stiu unde sa mai caut.

 

are cineva vreo idee?

 

sau de unde pot sa aflu ce suzuki/yamaha/etc are carburatoare ca ale mele? o sa ma uit ce marca/model sunt si postez. poate se nimereste sa citeasca cineva care stie ce carburatoare are pe motor... :bow:

 

:bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hello!

 

tot caut de un timp membrane pentru carburatoare de honda ntv din 93.

 

problema e ca pana acum am gasit doar aduse de la honda, cu tot cu subere, dar cu 100 euro (x2).

 

la louis din cate vad au cu 15-30 euro bucata, dar numai de suzuki,yamaha,kawasaki. numai honda nu! incredibil!

 

deja nu stiu unde sa mai caut.

 

are cineva vreo idee?

 

sau de unde pot sa aflu ce suzuki/yamaha/etc are carburatoare ca ale mele? o sa ma uit ce marca/model sunt si postez. poate se nimereste sa citeasca cineva care stie ce carburatoare are pe motor... :bow:

 

:bow:

 

Incearca la Tomina. :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am avut aceeasi pb, pana la urma de lene tot la Honda am ajuns, 124 E fara TVA :bow: . Ai putea sa ii dai un mail lui Stefan de la www.hessler-motorsport.de, si sa vezi la ce pret e prin Germania o membrana pentru ntv '93. Eu cand am vb cu el pentru Transalp nu mi a gasit...dar poate tu ai mai mult noroc .

 

email : stefan@hessler-motorsport.de

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...