Sari la conținut

Pareri vanzator moto?


BigB
 Share

Postări Recomandate

Salut. Este pe olx un tip care vinde scutere si moto, sub denumirea de motocicletebuc, cred ca e din sectorul 2, știe cineva ceva de el ? Vad un xmax si o honda forza, prețurile par sa fie mai bune fata de motomus. Poate treceți careva in plimbare pe acolo sa aruncati un ochi la cele doua, nu as veni pana acolo degeaba:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este ok omul.

Asta iarna am fost cu cineva sa vada un vstrom de 650,de care e destul de multumit.

Deasemenea mai stiu pe cineva care a cumparat un tdm 900 de la el si la fel a fost multumit.

Din cate stiu,iti ofera si 12 luni garantie asa ca...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Este pe olx un tip care vinde scutere si moto, sub denumirea de motocicletebuc, cred ca e din sectorul 2, știe cineva ceva de el ? Vad un xmax si o honda forza, prețurile par sa fie mai bune fata de motomus. Poate treceți careva in plimbare pe acolo sa aruncati un ochi la cele doua, nu as veni pana acolo degeaba:)

cauta pe google nr din anunt.se ocupa cu vanzarea de moto din Italia,undeva in zona d-na Ghica.in acel spatiu are si un magazin cu echipament moto Au mai fost topicuri deschise iar parerile au fost impartite.

am fost sa vad cateva moto cu ceva timp in urma,omul este amabil(nimic de reprosat).Nu am cumparat din diverse motive...

 

Editat de kappy666
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...