Sari la conținut

Vreau Sa Cumpar Un Nipru


Andrei_D
 Share

Postări Recomandate

Va salut pe toti!

 

Un prieten a reusit sa faca un imprumut la banca de 24 de milioane si vrea sa-si faca un cadou cu ocazia zilei de 25 decembrie. Banii ar trebui sa-i primesca luni, 18 dec. Vrea sa-si ia un nipru si cum nu are internet si nici nu cunoaste posesori de dnepr, m-a rugat sa pun un anunt aici. Il intereseaza ca motoreta sa aibe actele in regula si toate taxele platite, fiindca vrea sa plece pe ea; sa fie in stare buna de functionare, fara improvizatii si sa nu aibe modificari la cadru. Daca are si atas este excelent. Concentrand totul intr-o idee vrea un nipru complet si numai bun de fugarit pe strazi. Subliniez faptul ca nu dispune de mai mult de 24 de mil.

 

Am 2 rugaminti la voi:

-sa-mi dati si mie cateva linkuri sau adrese/numere de telefon ale unor persoane care au o astfel de motoreta si stiti personal ca merge bine si a fost intretinuta;

-cum eu nu ma pricep la motoare in 4 timpi, rog un posesor sau fost posesor de dnepr sa mearga cu mine in ziua in care vom lua motocicleta si sa sa uite dupa eventuale piese proaste sau defectiuni ascunse.

 

P.S. Daca luni ia banii, marti, miercuri cumpara utilajul.

 

Va multumesc frumos!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut pe toti!

 

Un prieten a reusit sa faca un imprumut la banca de 24 de milioane si vrea sa-si faca un cadou cu ocazia zilei de 25 decembrie. Banii ar trebui sa-i primesca luni, 18 dec. Vrea sa-si ia un nipru si cum nu are internet si nici nu cunoaste posesori de dnepr, m-a rugat sa pun un anunt aici. Il intereseaza ca motoreta sa aibe actele in regula si toate taxele platite, fiindca vrea sa plece pe ea; sa fie in stare buna de functionare, fara improvizatii si sa nu aibe modificari la cadru. Daca are si atas este excelent. Concentrand totul intr-o idee vrea un nipru complet si numai bun de fugarit pe strazi. Subliniez faptul ca nu dispune de mai mult de 24 de mil.

 

Am 2 rugaminti la voi:

-sa-mi dati si mie cateva linkuri sau adrese/numere de telefon ale unor persoane care au o astfel de motoreta si stiti personal ca merge bine si a fost intretinuta;

-cum eu nu ma pricep la motoare in 4 timpi, rog un posesor sau fost posesor de dnepr sa mearga cu mine in ziua in care vom lua motocicleta si sa sa uite dupa eventuale piese proaste sau defectiuni ascunse.

 

P.S. Daca luni ia banii, marti, miercuri cumpara utilajul.

 

Va multumesc frumos!

 

ai luat-o razna :bow: marfa frate nipru, da la cat de mari suntem noi, trebuie sa tragem la sala sa il tinem drept cand nu suntem pe el :lol: spor la cautari....daca aflu ceva, iti zic :bow:

 

aaaa...stai ma nene ca nu e pt tine :bow: pai asta e bine ca incepusem sa imi fac griji :baldy: apropo...si mie mi-ar placea o nipra :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai daca planuiam sa-mi iau nipri iti ziceam de atunci. mi-ar fi placut sa fie pentru mine dar eu mai am ceva ani pana atunci, fiindca intre mz-ul de acum si nipru trebuie sa fie un simson cu atas ( asa ca sa ma obisnuiesc cu viata in 4 timpi)

 

lasa-ma, ca am vazut ieri un nipru pe la unirii, unul grena, modificat cu roata de masina pe spate, nu asta conteaza( ca tot mai mult imi place original) ci felul in care se auzea.....incredibil. am fost deprimat toata ziua, imi venea sa-l omor pe nastase pentru bani de-un nipru

Editat de Andrei_D
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oricum mai mult de 500 de euroi sa nu dea pe un nipru.sa il cumpere standard.fara modificari.

deci la 24 de mil, poate sa ia uralul.uralul chiar face banii.asta daca este impecabil.

eu mi-am luat nipru la 460 e.este cu rugina, dar stiu ca merge motorul bine.nu m-a lasat niciodata in drum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai stie cineva un nipru sau ural bun? am cautat aproape in toate anunturile de pe net si nu am gasit mare lucru. daca stiti ceva, va rog postati aici. multumesc!

 

 

uralele lui aleku :bow: . dar asta e maniac, le pastreaza :bow: :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...