Sari la conținut

Gs 500 Rosu


Theo Biker
 Share

Postări Recomandate

salut.imi impartasesc si eu bukuria de a avea un suzuki.e un gs 500 din 92,l am luat vineri 15 12 2006.din pakate iarna asta ma kam imobilizeaza :cheers:

pun si poze si voi reveni,ka am de gand sa l fac tare frumusel..

 

Buna alegere pentru inceput ! S-o stapanesti sanatos !Daca e vorba de cauciucuri este la noi in Bistrita o firma care aduce ceva din Ungaria 1.600.000 - 1.800.000 noi (bucata).Eu am pus pe FZR am mers cu ele si 220 Km/H si mi se par ok . Daca esti interesat ciprib200@yahoo.com.

Editat de hitler
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salut kevin.Am dat de chestia asta deabia acum.Felicitari si sa stii ca n-ai facut o alegere rea.E prea cuminte si prea frumoasa ca sa nu-ti placa.A mea ,care-i la fel cu a ta numai cu un an mai tinara,a consumat la drum lung da lung nu asa,(700 Km intr-o zi),4,2 L la suta de Km si asta mers asa cum am scris in alta parte.Pe autostrada soarelui am mers cap coada cu 140 si la dus si la intors noaptea.Sper sa ne intilnim pe sosea mai la caldura desi eu am iesit si acu cind a fost frumos.Bunu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

mersi de oferta,da limba germana ma depaseste total.inca s in dilema,ce sa fac?sa i pun faruletze smekere streetfighter sau un parbriz de la louis?astea ar fi optiunule....ce ziceti voi?care ar arata mai bine?bunule,la 140 viteza de drum cred ca ai parbriz,nu?ca altfel.....

post-10515-1173369604_thumb.jpg

post-10515-1173370380_thumb.jpg

Editat de kevin77
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi de oferta,da limba germana ma depaseste total.inca s in dilema,ce sa fac?sa i pun faruletze smekere streetfighter sau un parbriz de la louis?astea ar fi optiunule....ce ziceti voi?care ar arata mai bine?bunule,la 140 viteza de drum cred ca ai parbriz,nu?ca altfel.....

 

 

Am vazut odata in Oradea una rosie cu parbriz si arata beton! Eu i-as pune parbriz....depinde de tine ce anume iti doresti mai mult:sa arate bine sau protectie la vant? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut kevin.Nu am fost cuminte si am fost o saptamina la bulau.Personal cred ca nu are sens sa-i pui farulete sau alte chestii.Poti sa nichelezi sau sa cromezi pe ici pe colo.Poti lucra cu abtibilduri originale dar nu mai mult.Parbrizul este extraordinar.Eu am la GS si am pus si pe X4 unu de la Hornet si se simte diferenta eztraordinar.O sa pun niste poze si cu GS si cu X4.Sa sti ca nu costa foarte mult.Pe asta de Hornet am dat 2.400.000 rol la Adimotori.Cu geam adecvat mersul la 140 la ora nu te deranjeaza deloc.Mai vorbim.bunu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tnx.mi am komandat si eu un parbriz de pe louis,pe sambata sper sa ajunga,am toata increderea in danny motors.50 de euroi e,o sa pun si poze.si adevarul e ca tu m ai convins la treaba cu parbrizul...am mai citit in cateva lokuri ka le recomanzi

baga poze ku honda ,ka vreau neaparat sa o vad

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa ma pomenesti de bine.Am fost ieri cu X4 pe DN1 si desi are un parbriz mai mic decit cel de pe GS,se simte influenta ,mai ales la viteze mari.Ieri am bagat si eu prima oara 180 ,E super.Cum fac niste poze ca lumea,fi sigur ca voi posta si X4 si GS.bunu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ahonen,ne-ai luat tare si era sa nu ghicim.Am stat de vorba cu prieteni si am ajuns la concluzia ca tu ai GS-ul rosu.Gresim?Pune-i geam in fata si o sa fie OK.Intreaba-l pe kevin.Sa ne dam sanatosi.bunu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...