Sari la conținut

MOTUL - training tehnic pentru motociclisti


SCHUMOTO
 Share

Postări Recomandate

Subscriu la cele mai sus și recomand pe viitor, în limita posibilităților tehnice, și ceva mai interactiv, bazat pe exemple practice, inclusiv cu mostre, teste, etc.

În plus, aș adauga că, dacă nu am ațipit, ba din contră, prezentarea a fost bine structurată și prezentată, ținând audiența atentă și prezentă la eveniment, în fapt scop pt care toți ne-am strâns acolo.

Bravo!

PS Mulțumim și gazdei pt efort și implicare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Multumim pentru participare!

Au fost prezenti motociclisti, motocicliste si tineri aspiranti, fapt care ne-a bucurat. Fiind un curs interactiv, toata lumea a primit raspunsuri.

 

Am stabilit ca urmatorul curs sa fie in urmatoarea luna, si sa il anuntam mai din timp, pentru a putea atrage cat mai multi motociclisti.

 

Multumim si echipei Motul Romania!

 

Cu stima,

Echipa SCHUMOTO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am participat alaturi de colegii mei de la Zenklawa Garage la acest curs si doresc sa multumesc pentru invitatie pe aceasta cale intregii echipe Schumoto care a facut posibil acest eveniment.

Multumim deasemenea reprezentantului Motul care ne-a intarit convingerea ca Motul va sprijini in continuare reteaua de dealeri ai brandului prin politici de vanzari in acest sens.

Noi ne-am simtit foarte bine, am invatat lucruri noi si ne declaram promotori ai acestui brand in continuare, in ciuda divergentelor din trecut.

 

Respect!

 

 

post-13388-0-70603700-1464983935_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...