Sari la conținut

modificare motocicleta pareri si ajutor


Postări Recomandate

salut am o moto yamaha dragstar 650 ce as vrea sa fac la ea sa schimb/modific bascula spate sa pun cauciuc mai lat frina pe disc acum inca ma gindesc sa cumpar bascula cu roata gata modificata si decit sa o montez eu.

ca locatie acum sint in londra da nu conteaza ca exista si curier door to door la o lira pe kilogram ce as vrea sa stiu e cit ar costa toata treaba as prefera sa nu trimit bascula veche sa pot sa ma bucur de vara

ca buget as zice intre 500-1000 lire acum fiecare cu parerea lui si aleg tot ce ma duce capul ca de obicei dar iau in considerare si sugestiile voastre multumesc si sper ca am pus la sectiunea care trebuie daca nu rog un moderatr sa mute topicul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. ......., ar fi fost utile. Eu n am reusit sa inteleg ce vrei. Ai sau nu nevoie de ajutor? Intrebi dar tot tu raspunzi. Ma rog, bafta.

» Post actualizat in 11 Jun 2016 12:07

Pai idei dacă e posibil sa fac singur sau cineva care a mai făcut o schiță și un preț

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

» Post actualizat in 11 Jun 2016 12:07

Pai idei dacă e posibil sa fac singur sau cineva care a mai făcut o schiță și un preț

Ce ai mai facut de unu singur la motocicleta pana acum?

Varianta optinista: da poti, cealalata varianta, sa nu incerci ca acolo is calcule japoneze si nu cred ca o sa reuseste vreo ceva.....,vorba unuia, "dai un ban da.....stii ca merita".

Ceea ce nu inteleg e ca intrebarea ta vine cu semne de intrebare din partea celorlalti.De unde sa stie lumea ce poti face tu si ce nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai sunt foarte bun sudor am destul de multe idei vreau să știu ce ar trebui pentru ce vreau sa fac sau cit ar costa

» Post actualizat in 11 Jun 2016 19:05

Cineva care face sau a mai făcut? Cit a costat și ce a fost nevoie

» Post actualizat in 11 Jun 2016 19:23

Salut. ......., ar fi fost utile. Eu n am reusit sa inteleg ce vrei. Ai sau nu nevoie de ajutor? Intrebi dar tot tu raspunzi. Ma rog, bafta.

» Post actualizat in 11 Jun 2016 19:32

Sa simplific sunt modele dragstar cu frina disc spate? Sunt. Au mai fost modificate? Da.ce a fost nevoie sau cit a costat. Asta e tot

» Post actualizat in 11 Jun 2016 19:44

Cit ar costa o bascula spate cu tot cu roată pe frina cu disc și cit ar costa modificarea pentru cauciuc mai lat

» Post actualizat in 12 Jun 2016 08:02

http://www.anvelopemoto.eu/avon-am21-230-60-15-86h-tl-rear/ am gasit cauciuc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...