Sari la conținut

Accident jud Timis


foxxbiker
 Share

Postări Recomandate

Si se va stabili daca avea permis pentru motociclete,a simtit nevoia un tastator redus mintal sa bage o fraza de umplutura.

 

Sanatate motociclistului,poate scapa!

" " Nu stiu daca nu o fi si baut”, a declarat pentru lugojinfo.ro unul dintre localnici." scrie acelasi handicapat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si se va stabili daca avea permis pentru motociclete,a simtit nevoia un tastator redus mintal sa bage o fraza de umplutura.

 

Sanatate motociclistului,poate scapa!

:-L

noroc si sanatate motociclistului

retardului ...permis pentru mancat rahat in public

:stuck:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sariti la gatul ziaristului de parca niciodata in ultima suta de ani nu s-a-ntamplat un accident de moto in care motociclistul sa nu aiba carnet, sa fie baut sau ambele...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da,pentru ca

1.Nu bazeaza pe nimic aceasta prezumtie de vinovatie de conducere fara permis

2.Din contextul pe care insusi ziaristul l a creat se intelege ca motociclistul venea de la intalnirea motociclistilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da,pentru ca

1.Nu bazeaza pe nimic aceasta prezumtie de vinovatie de conducere fara permis

2.Din contextul pe care insusi ziaristul l a creat se intelege ca motociclistul venea de la intalnirea motociclistilor.

... si a insuflat, subtil, si ca ar fi fost baut ! Dar de cretinul care nu i-a dat prioritate , mai nimic !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inseamna ca e tot vina ziaristului,dupa cum a inceput articolul parea sa aiba legatura cu intalnirea moto.Daca nu era atat de analfabet putea sa se exprime clar sa intelegem ca e o afacere locala.Daca nu avea carnet oricum nu era motociclist.

 

Veneratie intre motociclisti,ma faci sa rad.Daca spuneai "nu mai injurati" avea un sens ,stai linistit ca in tara asta nu venereaza nimeni pe nimeni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Arthur, zi ca nu e nimeni cunoscut...

Nu am auzit sa fie dintre cei apropiati. Probabil un satean plecat de la chef. Primul gand era sa nu fie baiatul din Lugoj ce vine la festivale cu mopedul inmatriculat inainte de 89.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:-L

noroc si sanatate motociclistului

retardului ...permis pentru mancat rahat in public

:stuck:

 

 

" " Nu stiu daca nu o fi si baut”, a declarat pentru lugojinfo.ro unul dintre localnici." scrie acelasi handicapat.

 

 

Si se va stabili daca avea permis pentru motociclete,a simtit nevoia un tastator redus mintal sa bage o fraza de umplutura.

 

Sanatate motociclistului,poate scapa!

Eu as spune ca ar trebui sa fiti mai circumspecti, mai temperati, sau cum se mai spune in popor, ''sa nu va mai grabiti precum fata mare la maritat'', doar nu era concurs de stabilire a vinovatiei. Mai ales ca nu cred sa nu stiti cam cum circula localnicii prin satele din Romania...

Editat de mianmar23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as spune ca ar trebui sa fiti mai circumspecti, mai temperati, sau cum se mai spune in popor, ''sa nu va mai grabiti precum fata mare la maritat'', doar nu era concurs de stabilire a vinovatiei. Mai ales ca nu cred sa nu stiti cam cum circula localnicii prin satele din Romania...

:10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...