Sari la conținut

joc role lant


csman
 Share

Postări Recomandate

Am observat un joc suspect la rolele lantului, Lantul DID 525vx cu approx 4000km uns corespunzător și întins corect ca în manual. nu am cu ce sa compar asa ca apelez la voi. jocul se vede în video-ul

 

mi-am dat seama de jocul asta ca ptr ca a început sa facă gălăgie ca un șarpe cu clopoței și bănuiesc ca rolele astea dau zgomotul asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am observat un joc suspect la rolele lantului, Lantul DID 525vx cu approx 4000km uns corespunzător și întins corect ca în manual. nu am cu ce sa compar asa ca apelez la voi. jocul se vede în video-ul

 

mi-am dat seama de jocul asta ca ptr ca a început sa facă gălăgie ca un șarpe cu clopoței și bănuiesc ca rolele astea dau zgomotul asta.

pai ai grija sa nu muste ca e veninos rau , acum fara misto iti zic , unge lantu ala si nu-ti mai face atatea probleme , e normal sa aibe tolerante .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca tragi de el in jumatatea unde calca pe pinionul mare, iti dai seama daca are joc. Unge-l la fiecare 200km, daca poti cu cateva ore inainte sa te dai. Cand il auzi ca face galagie, este deja prea tarziu, galagia inseamna uzura pronuntata. Daca pui un sistem de gresare poti folosi ulei pt lant de la Sthil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...