Sari la conținut

Cheia in octombrie?


random string
 Share

Postări Recomandate

Azi am plecat pe la 17:40 de acasa (brasov). Am luat-o incet prin oras, am mers spre Predeal. Din Predeal am mers in Rasnov. Evident ca se inserase (se aprinsesera becurile de pe strada chiar cand am intrat in Rasnov) insa nu m-am putut abtine si am urcat in Poiana. Cand am ajuns in zona Belvedere era deja intuneric. Am inghetat destul de tare (mainile in special) dar satisfactia si relaxarea obtinuta au fost de nepretuit.

 

Pe Cheia am fost eu vinerea trecuta (cu masina). Drumul parea bun. Nu trebuie sa te feresti decat de...ciori, cand te apropii de Brasov. Cred ca e un cuvant cheie in toate aceste lucruri: MODERATIA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai amana si tu o saptamana si la final de oct dam o fuga in thassos daca nu ploua

 

Cristi, cred ca Irene a inchis. Cand am fost pe 01.10.16, zicea Otilia ca mai tine deschis doua saptamani.

 

Vorbim daca se anunta cald, daca nu o bag la "iernat"!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Cristi, cred ca Irene a inchis. Cand am fost pe 01.10.16, zicea Otilia ca mai tine deschis doua saptamani.

 

Vorbim daca se anunta cald, daca nu o bag la "iernat"!

la oti e inchis

dar cazare si mancare gasesc fara probleme

ploaie sa nu fie doar

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...