Sari la conținut

Informatii motociclete Constanta


Al3xscrt
 Share

Postări Recomandate

Bună ziua, vreau si eu sa-mi achiziționez o motocicleta si am gasit 3 care chiar m-ar interesa in Constanta, problemă e ca nu prea stiu multe despre ele, asa apelezi la voi, imi puteti spune va rog ce stiti despre aceste trei motociclete:

https://www.olx.ro/oferta/suzuki-gsxr-gsx-r-gsx-r-k8-ID8oUL5.html

 

https://www.olx.ro/oferta/suzuki-gsx-r750-k7-ID81iVn.html

 

https://www.olx.ro/oferta/ducati-749-ID6LQjy.html

 

Vă multumesc frumos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la al 3-lea anunt..vad ca mai are (avea) un R1 de vanzare. si tot tinut in garaj si folosit ocazional. HA (probabil sinonimul moto la masina unei babe care mergea doar la biserica cu ea!)

descriere la R1 :

tinuta in garaj
folosit ocazional
sunetul evacuarii e superb! gen elicopter

 

fiecare trage concluziile pe care le vrea.

Ai grija si du-te cu cineva care se pricepe. Iar daca nu ai pe nimeni sfatul meu sa te duci la un service moto pentru verificarea motocicletei.

 

Bafta la achiztie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nr. 1 un amic de al meu (biker si el) zice ca o stie bine. Pot obtine detalii daca e cazul.

Nr. 2 anuntul e dezactivat, dar proprietarul a mai avut picioare in ghips, nu retin daca a fost motorul asta sau altul!

Nr. 3 cred ca stiu proprietarul daca nr este YFT, nu vad ultima litera. Il stiu ca baiat serios, are cu ce sa isi intretina motoretele! Mai avea enduro si alte masinarii.

 

O vizita in service nu strica la niciuna daca vrei sa fii sigur, indiferent de recomandari.

 

Spor,


» Post actualizat in 02 May 2017 12:36

Functie de care te intereseaza mai sapam sa aflam una-alta. Si evident, ce te intereseaza exact sa afli?

Editat de audi_A9
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand va multumesc pentru raspunsuri. Cu siguranta am sa vin cu un mecanic, dar nu as vrea sa parcurg 900 km si sa ma intorc cu platforma goala.

 

@dragoss

De ducati imi este cel mai frica, din ce am vorbit cu pasionatii de aceasta marca, daca un fost proprietar si-a batut joc de motor, urmatorul o sa cumpere o "stricacioasa"

R1 chiar nu l-am vazut

 

@audi_A9

1. Acest motor chiar imi place cum arata in poze, sper sa arata la fel de bine si in realitate. In general as vrea sa stiu daca proprietarul a avut grija de motor, daca a avut accidente prea grave si daca proprietarul e de incredere( mai ales ce zice in anunt )

2.Chiar te rog poate iti aduce aminte daca despre acest motor este vorba,

3. Da, despre YFT este vorba, dar cum i-am zis si lui dragos, imi este frica de fostii proprietarii si mai mult ma atrage gsxr-ul de 600. Mersi inca odata pentru raspunsuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...