Sari la conținut

Cauciucuri De Cros Pe 19"


grex
 Share

Postări Recomandate

salut stie careva de unde iau cauciucuri de cros pe 19"

ce perere aveti de cauciucurile aduse de Gaspar de 19"?

eu am luat de la gaspar pe 19.......sunt ok......cand pui frana pe asfalt iti ramane o urma stearsa nu cum raman la altele o dunga neagra, ala fiind cauciuc ros :cheers: ...

eu sunt multumit....

post-9218-1168345260_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu ma refeream la cele cu profil de cross!

cele care sunt in poza sunt asa zisele turing!

celelalte au un profil mai mare :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt cuciucuri Uralina originale ca cele de pe Uralele noi rusesti Gear-Up si Patrol, cred ca sunt aprobate si DOT pt piata americana. La dealeri si peste ocean sunt f scumpe ajungand la 100$, la Gaspar sunt 130RON cu camera cu tot.

 

Bune pt orice KMZ si IMZ la mers pe zapada si noroi, pe udatura aluneci, pe uscat se consuma repede. Io mi-am luat unul singur ca e scump si il voi tine pe atas pt situatii "delicate".

 

Alea "touring" cu profil clasic fac fata destul de bine, dar in anumite situatii nu ajung :cheers:

In poza a 2-a se arata cum pana si 4,20/19 cu crampoane nu mai fac fata ,dar Uralul Gear-Up are lopata in dotare.

 

Important: Cauciucele pe 19 cramponate sunt bune doar pt mersul cu atas, solo sunt periculoase, dar dupa cum se recomanda, modelele IMZ si KMZ (exceptand rarele Nipru si Ural fabricate fara atas) sunt exploatabile doar cu atas.

post-4291-1168356258_thumb.jpg

post-4291-1168356543_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...