Sari la conținut

Roacaru' Hrubaru accident cu motoru.


SergentMajor
 Share

Postări Recomandate

pare destul de afectat autobuzul lui hrubaru...

nici macar nu a cazut complet...

mi e frica sa vad saracuta masina..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea este ca, asa cum il descrieti pe acest sfant al ridingu-ului moto, nu avea cum sa i se intample asa ceva... Prevedea deja totul si ar fi avut solutia in maneca stanga, impreuna cu Asul. Si inca cateva hituri mult prea fumate si glume de roacar betivan inchipuit. Dar avem de a face cu o vedeta, nu-i asa? Ia hai sa ii crestem putin ratingul... Ma rog. cine intelege ceva din ce zic, intelege, cine nu, sa injure. Mi-e absolut egal - si vedeta si injuraturile. De ce aleg sa imi exprim o parere aici? Pentru ca urasc spiritul de turma si linguseala. Atat. Va pup drept in casca!

 

Bulan la max!

 

P.S. A nu se citi ca am ceva cu vedeta voastra. Il respect pe impricinat, treaba lui cum conduce si ce face in viata lui radio si / sau particulara. Doar ca nu ma incadrez in valul asta pro-biker-vedeta-hai-sa-il-adulam-orice-ar-fi. Ca daca asta ti s-ar fi intamplat tie, scriitor de laude si pareri de rau, la ce a patit Jesus-Biker, dreq ar fi luat pozitie... In fine. Abia astept balacareala. :mexicanwave:

 

daca ai "sapa" nitel.... ai vedea ca la fel uram tuturor cunoscutilor cu care impartim drumurile patriei. Nu e linguseala... nu e spirit de turma ...

 

Intamplator , daca afli ca o cunostinta de a ta a facut buba cazand din cires... sau facand zacusca.... in loc sa urezi insanatosire grabnica.... te bucuri nitel in sinea ta .. nu???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce s-a mai intamplat? Ghips si Concediu medical?

 

E o tipa acum la Rock in the Morning la Rock FM (In locul ui Hrubaru si Boariu). Probabil concediu medical, pe urma caruia a "profitat" si Boariu :)

Insanatosire grabnica, Cristi !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...