Sari la conținut

Hai Sa Facem Si Noi Un Album De Poze


CobraArt
 Share

Postări Recomandate

Dragilor,

 

Eu azi pe la vreo 2.30 ies vreo 2 ore la plimbare. Daca vreti sa va plimbati (imbracati bine), 0729800361, vedem unde ne intalnim. Daca nu, alta data :lol:

Heh..sunt pieton vreo sapt... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 288
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Heh..sunt pieton vreo sapt... :bigstar:

 

Sper ca nu ai patit nimic !!! Ce e cu tine ? Tocmai tu pieton ? Care toata ziua esti :baldy: ?

Si nici nu ti-am mai vazut moto la bloc ! Apropo ! Eu stau peste strada de tine (mai precis peste Bvd).

Asa ca poate om sta si noi o data de vorba !!!

Pana atunci lamureste poporul ce e cu tine ?

:grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca nu ai patit nimic !!! Ce e cu tine ? Tocmai tu pieton ? Care toata ziua esti :baldy: ?

Si nici nu ti-am mai vazut moto la bloc ! Apropo ! Eu stau peste strada de tine (mai precis peste Bvd).

Asa ca poate om sta si noi o data de vorba !!!

Pana atunci lamureste poporul ce e cu tine ?

:bigstar:

Am fost pieton cam o sapt. pt. ca am avut motoreta in service sa imi pun niste maruntisuri pe la ea (secret :lol:). Acum sunt motorizat din nou, nu stiu pt. cat timp ca incepe sa se lase frig rau, dar tot nu ma las!!! :grinbandit: Cam asta a fost cu mine...

La o brafa, la o samanta, o cafea ceva puteam sa iesim oricand in weekend... in cursul sapt. sunt cam ocupat cu pregatirile de inaintea BAC-ului :haha: Hate it :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru CobraArt : ai fost ieri pe la sala sporturilor ? Sau ai dat cuiva motoreta ?

Mi s-a parut ca nu erai tu ! mai e vreo Honda ca a ta prin Ploiesti ???

Salut, am fost ieri la sala de la 6 pana pe la 6:30.Mai sunt 3 moto ca ale mele in Ploiesti :cheers: A mea este rosie, restul sunt gri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e liniste si pace :scratch: ...se vede ca e vreme rea si nu prea mai iese nimeni :cheers: unul singur mai curajos am vazut ieri seara,dar si ala,am aflat putin mai tarziu a fost tavalit de un taximetrist prin centru...mai multe nu stiu,am inteles insa ca el n-a patit nimic rau,doar motorul a fost putin sifonat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator alexman

Huh, urata stire. Eu ies astazi, dupa-amiaza cu prietena. Din nou, daca sunteti doritori, 0729800361. Nu stim unde ne ducem, deocamdata ne facem curaj sa mancam si sa cautam niste haine groase.

 

So long.

 

e liniste si pace :scratch: ...se vede ca e vreme rea si nu prea mai iese nimeni :cheers: unul singur mai curajos am vazut ieri seara,dar si ala,am aflat putin mai tarziu a fost tavalit de un taximetrist prin centru...mai multe nu stiu,am inteles insa ca el n-a patit nimic rau,doar motorul a fost putin sifonat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator alexman

Eu cred ca ies maine. Daca nu ploua. Again, numarul meu de telefon 0729800361. Poate facem o breaza in fuga, sau un slanic, sau o cheia.

 

nu iese nimeni maine?....ca a venit PRIMAVARAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai voi iesiti sau doar stati pe forum ?

 

in weekendu asta (10-11 febr) cica s-ar anunta iar caldura mare, peste 18 grade.

 

Se vor face iesiri probabil si sambata si duminica, tineti aproape. Sa nu asteptati sa fiti sunati, si deasemeni nu prevad ca o sa faceti ceva organizare pe un forum.

 

Anu asta ne-am strans de 2 ori cate 13 si respectiv 16 motoare in plimbari prin judet, nu e asa BrokenWind ? Si nici nu au fost anuntate pe topicu asta, ca sunt ZECI de motocicisti in Ploiesti care nici macar nu au cont pe forumu asta. Baza e telefonu, de fiecare data a durat 1-2 ore sa ne sunam si sa ne adunam.

 

deci ... am mai spus nr. meu de tel pe un topic p'aci .. 0726.321.485 ( Cristi ) daca vreti sa organizam ceva in weekend, dati un tel vineri , sau sambata pana in ora 12 . Plecarea va fi poate dupa ora 12, ca unii mai au si servici.

 

Iar daca o tine vremea cu noi, duminica sper sa iesim si mai devreme de ora 12, ca sa avem mai mult soare :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai voi iesiti sau doar stati pe forum ?

 

in weekendu asta (10-11 febr) cica s-ar anunta iar caldura mare, peste 18 grade.

 

Se vor face iesiri probabil si sambata si duminica, tineti aproape. Sa nu asteptati sa fiti sunati, si deasemeni nu prevad ca o sa faceti ceva organizare pe un forum.

 

Anu asta ne-am strans de 2 ori cate 13 si respectiv 16 motoare in plimbari prin judet, nu e asa BrokenWind ? Si nici nu au fost anuntate pe topicu asta, ca sunt ZECI de motocicisti in Ploiesti care nici macar nu au cont pe forumu asta. Baza e telefonu, de fiecare data a durat 1-2 ore sa ne sunam si sa ne adunam.

 

deci ... am mai spus nr. meu de tel pe un topic p'aci .. 0726.321.485 ( Cristi ) daca vreti sa organizam ceva in weekend, dati un tel vineri , sau sambata pana in ora 12 . Plecarea va fi poate dupa ora 12, ca unii mai au si servici.

 

Iar daca o tine vremea cu noi, duminica sper sa iesim si mai devreme de ora 12, ca sa avem mai mult soare :bounce:

 

 

 

samb si duminica am facut in total 140 de km doar prin oras...Momentan prefer sa ma fatai prin oras din mai multe motive:am scuterul limitat la 55 km/h si imi este greu sa merg in afara orasului cu atat constant si tot nu pot tine pasul cu voi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

samb si duminica am facut in total 140 de km doar prin oras...Momentan prefer sa ma fatai prin oras din mai multe motive:am scuterul limitat la 55 km/h si imi este greu sa merg in afara orasului cu atat constant si tot nu pot tine pasul cu voi

 

 

lasa ca ne descurcam noi, pe mine nu ma deranjeaza sa merg mai incet doar merg la plimbare nu la curse,

ne vedem duminica, sambata lucrez :bounce: , dar pe seara mai ies putin :)

P.S. : las si nr meu de tel 0722532649 (Cristi) sunt cu jawa ts 350 cel cu creasta rosie :drink:

Editat de ariman11
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si cu siringa dupa tine :) ne-am gasit joi seara la intersectia din fata Casei Armatei @ariman11

corect :drink:

asta e nu am timp (deocamdata) sa desfac carburatorul sa il curat, dar pana duminica e gata :ok:

vremea sa tina cu noi ca sa iesim la o plimbarica :finger: :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator alexman

Sambata am iesit 3 din Ploiesti, am mers la Campina unde am mai adunat 3. Deci se poate. Cei trei ne anuntaseram de dimineata.

 

Cu Ariman m-am intalnit sambata seara in trafic... intr-o statie de tramvai. Scuze ca nu am stat de vorba, trebuia sa ajung undeva.

 

 

corect :)

asta e nu am timp (deocamdata) sa desfac carburatorul sa il curat, dar pana duminica e gata :drink:

vremea sa tina cu noi ca sa iesim la o plimbarica :ok: :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...