Sari la conținut

Piaggio Zip Sau Malaguti Firefox F15


alby
 Share

Postări Recomandate

din ce an este f 15 si cati km are? daca e mai vechi de 2003-2004 si peste 5000km eu spun sa nu l iei....si parca e mai frumos zip ul ca f15 asa cred eu......chiar am vrut sa mi iau un zip nou si acuma vreau da trebuie sa mi dau dna ul!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din ce an este f 15 si cati km are? daca e mai vechi de 2003-2004 si peste 5000km eu spun sa nu l iei....si parca e mai frumos zip ul ca f15 asa cred eu......chiar am vrut sa mi iau un zip nou si acuma vreau da trebuie sa mi dau dna ul!!!

da si mie imi place cel mai mult zippu chiar e frumos si fuge... si la ani e mai vechi cu 1 an F15 2002 si zippu 2003 sau 2001 nu stiu dar nici 2000 de KM nu are stiu ca este a lu un prieten bun deal meu si nul lasa taicaso sa iese cu el... deci scuteru e brigi...si f15 nu e asa o frumusete cine stie ce....si are f15-le vreo 14000 de km si zippu 2000 nici aia :blink: oricum ms....

Si apropo stiu ca decat ovidyik sau cum are NICKU e din CRAIOVA care mai suntetzi din craiova?

 

Salut cu faru :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci zip este mai nou si are 2000 km , si F15 mai vechi si 14000 km, si pe deasupra iti place si ca design zip-ul... asta tu ai spus... noi cu ce te ajutam ? :blink:

mie imi palce mai mult zippu dar vreau sa aud si parerile voastre...!

 

alby,ia zipu ala si hai sa ne dam?pe unde stai ca te iau si mergem sa-l vedem si te dau si o tura :rose:

nu pot ... ca inca nu lam cumparat... tu prin ce zona stai? eu stai la casa galbena pe dezrobirii langa twin pix!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu stau pe lângă billa.poate ne întâlnim în weekend.

ne intalnim ovk la un suc si purtam si noi niste discutii lasa ID de mess sa vb!uite-l si pe al meu: wanted_mik cine e scuterist sa vorbim de niste tunig de ceva poate sa bage ID meu in lista!

Drum uscat salut cu faru! :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca stai pe langa billa... inveti in elena cuza?

tu esti din craiova?! :blink: ca elena cuza e departe de billa... faci vreo 30 minute pe jos :rose: sau 5-8 cu taxi! marog ovk baga ID meu il lista;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu esti din craiova?! :D ca elena cuza e departe de billa... faci vreo 30 minute pe jos :blink: sau 5-8 cu taxi! marog ovk baga ID meu il lista;)

:rose: nu sunt din craiova....sunt din bucuresti, dar din intamplare liceul elena cuza este langa billa la 2 statii :D . ce coincidenta :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai mosule eu te-am bagat dar nu esti niciodata online :rose: Hai ca vreau maine sa te scot la o tura si la un suc daca ne permite vremea.

ba sunt dupa 10 sera sigur sigur sunt pe messenger!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mlaguti f15 - cauciucuri sooper tari late pe knd la zip snt mici ,viteza p bord 100km/h dar zipurile snt mai rezistente

aaaaa uite aici zip adevarat: piaggio zip model nou boxe, merge tot pe el pe el , xenon

 

ultimele 3 poze snt adevarate

nu zip dinasta modelu nou vorbesc eu! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...