Jump to content

Recommended Posts

Acum 3 ore, ArmandB a spus:

Am inceput un subiect destul de simplu si nu ma asteptam sa ajungeti sa va certati din orice. Dragul meu @caracterincompatibil nu sunt manelist, ma repet.

Incerc sa ignor tot ce spui, dar observ ca incepi sa exagerezi:

Prostovan nu sunt si incerc sa nici nu fiu, avand in vedere cat de corect scrii sau ma rog... incerci sa scrii.

"Sa aud rock combinat cu sunetul tobelor goale de v2" JALNIC

Tu chiar te crezi motociclist? Sincer.. eu nu m-am luat de scooter-ul tau(avand in vedere ca ai kymco trecut acolo jos.. probabil ca nu ai ceva bestie de 1.9)

Eu nu spun de tine sau de "voi" astia' cu scooter ca ma deranjeaza bazaitul ala chinuitor si semintele care sunt lasate in urma...(aici nu bag pe toata lumea, doar cei care se simt 😡)

Ma repet, eu vreau sa duc motocicleta spre un anumit stil si m-am gandit sa intreb si pe altii care poate cunosc sau pot sa imi dea un sfat.

Daca crezi ca ma poti ajuta, este bine venit orice sfat, iar daca nu poti sa iti bati joc de altii in alta parte.

@Silver Arrow Merci de sfaturi, o sa ma uit peste ele si incerc sa va tin la curent

@AdrianB1"Deci, omul are tobe goale si vrea boxe. Nu e manelist, e de-a dreptul cacacios ordinar."

Serios astea sunt ceva glume dalea' bune sau pur si simplu sunteti niste oameni fara treaba.Dute te rog si da nume la rame sau numara-ti firele de par de pe piept cu o manusa de box. Care e problema ta daca am sau nu toabe goale si care e problema ta daca am sau nu sistem audio. Iar la faza cu "cacacios ordinar" suna putin cam agresiv, vorbesc eu frumos dar nu cred ca vrei sa incep cu injuraturi...Cacacios ordinari spui la preceni' tai sau la cei care iti permit. Eu nu am sa o fac indiferent de ce varsta ai. Stai in banca ta.

@nergall Merci de sfaturi si nu iti bate capul cu toti incultii care se dau motociclisti in fata monitorului.

Sa muoara dușmanii de ciuda,se stieee.asta in varianta manelistului ascultător de roace, pa' motor

din curiozitate pt initiator ...de ce esti asa afectat de spusele unor  ilustrii necunoscuti ?

Pune bre ce vrea muschiu lu matale pe mobra , si asculta ce vrea acelasi muschi ...mare jmecherie ...

Daca tot o faci ...fa-o cu cap macar .

Gaseste intai locul boxelor ...restul le ascunzi 

Vezi cat poti sa pui  pe alternator ...si biceeeee 

La 26.08.2019 la 21:08, Paca a spus:

din curiozitate pt initiator ...de ce esti asa afectat de spusele unor  ilustrii necunoscuti ?

Pune bre ce vrea muschiu lu matale pe mobra , si asculta ce vrea acelasi muschi ...mare jmecherie ...

Daca tot o faci ...fa-o cu cap macar .

Gaseste intai locul boxelor ...restul le ascunzi 

Vezi cat poti sa pui  pe alternator ...si biceeeee 

Nu sunt afectat, dar m-a deranjat.

Ai si tu dreptate.

Cainii latra , boxele urla 

vechi proverb etiopian  :))))

Posted (edited)
Acum 14 minute, caracterincompatibil a spus:

Așa nea paca.sa te văz și pe matale cu maneaua în blana, cantata la chitara bas

think out of the box man  :lol:

Proverb din strehaia !

Edited by Paca

Ba, pe mine nu ma intereseaza ce-si pune omu’ pe mobra, oricum il las in urma...

La cort e mai nasol, desi oricum cortul meu o sa fie mai sus cu 1000 m diferenta de nivel decat al lui...

Acum 1 oră, Speedy.K a spus:

Ba, pe mine nu ma intereseaza ce-si pune omu’ pe mobra, oricum il las in urma...

La cort e mai nasol, desi oricum cortul meu o sa fie mai sus cu 1000 m diferenta de nivel decat al lui...

Ba, tot vad ca bati apropo cu acel cort, vad ca esti si zmeu, lasi in urma ce?...vorba pe forum? unde mergi ma tu cu acel cort pe statia spatiala? cu 1000 mai sus decat ce? Glina? Iar te-ai trezit aiurea? Mergi ma la munca.

Posted (edited)

ZEU, ma, zmeii sunt decat niste hipsteri obositi pe care-i bate Fat Frumos de-i asculta cu urechea! Decat, parca am mai zis, nu?!

Edited by Speedy.K

@Speedy.KDear Brother, daca pot sa iti spun asa, eu  sunt unul din cei, care nu ar trece pe langa tine daca ai avea probleme pe drum doar pentru ca vad ca ai un "chopper" si boxa(cu toate ca drq stie de unde ati scos faza cu boxa si cortul ca eu nu am specificat ca vreau sa o folosesc la cort, oricum muzica este pentru drum lung si in oras oprita ca sa nu deranjez "maimutele")

"Oricum il las in urma"  Wow, serios ? Cam cat ai gandito' pe asta? Nu compara 2 lucruri diferite atat iti spun.(si da, stiu de ce ai batut apropo-ul)

"Si cortul meu o sa fie la 1000 de m mai sus decat al lui" Cu ce motiv? Musc? Te violez?Iti place inaltimea?Nu tin franele sa opresti langa mine?😂 Chiar crezi ca sunt cioban sa pun muzica incat sa deranjez pe altii?Nu cunosti. nu comentezi.

Zi faina si nu creati cearta dintr-o simpla intrebare . ✌️

Bre ...daca gasesti solutia optima : boxe / sistem/ amplasament ...sunt interesat . Promit sa-mi pun si io ....cu diferenta ca io o sa-i dau drumu numa in bucuresti , poate fac bajetii astia infarct de ciuda !  Sper sa nu ma amedeze Fi-rea ca-i iau din musterii amatori de bu-vignete  :lol:

Tu sa instalezi și microfon,sa faci karaoke ....sau cover după  hiturile lui salam.sa muoara envedeosii de kiuda

absolut ...daca are efect ...indubitabil pun si microfon ! :lol:

Nimic nu se compara cu un live pe mobra,e (maneaua)aroganta absolută.astia care asculta muzica la boxe montate pe motor,îmi par mult prea low....dovada clară că studiile superioare absolvite cu licență,social..te dobitocesc, sa se audă salaaaam....pe motor.totodata propun sa fie schimbat genul muzical la festurile moto.sa concerteze cei mai in vogă manelisti,special pentru băieții cu boxe pe motoare,bineînțeles... cioapare 

Acum 4 minute, caracterincompatibil a spus:

,...social..te dobitocesc, ....

Sunt absolut de acord cu tine !

Acu ...dupa cum este dictonu: think out of the box ! ...ia zi ...sincer cu mana pe inima ...daca pun 2 microfoane si dam un concert amandoi , pe la 18.30-19.00 , unde vrei matale intre Victoriei si Unirii crezi ca nu ne umplem de bani ca in filmele cu salam  ?....unde ai mai vazut matale o simfonie de salam cantata de un scuterist si o ceva ...ce drqu s-o nimeri si la mine in iarna ????...io zic ca spargem !!!! 

fara numaaaaar 

Pana una alta ...initiator ...nu te descuraja ...baga mare si nu lua in seama gura lumii ...ca doar pamantu o astupa 

Eu le cânt de ceva timp manelozaurilor la semafor.le bag refrenu' hau hau haaaau.daca ai vedea ce fete fac aia.initiator,nu te descuraja.arata ne că ești manelist adevărat.noi,ceilalți,suntem  invidiosi că nu avem cioapare cu evacuări goale pe care sa montam sistem haudio.repet,suntem pur și simplu invidioși...tu ai valoare de faraon.sa nu uiți asta

Sa stiti ca ideea cu microfonul chiar nu e rea🤔

Mno...inversunati is uamenii astia dom'le . Io is convins ca dupa 3-4 pahare tăt  ei danseaza si pe vesnica pomenire ...  :)

La 30.08.2019 la 21:16, ArmandB a spus:

Nu sunt afectat, dar m-a deranjat.

Deranjul e afectare, dumb head. Tu esti paralel cu logica si paralel cu bunul simt, ca ai tobe goale, mai ales pe un motor mare. Iti e clar acum?

La 31.08.2019 la 22:09, caracterincompatibil a spus:

Nimic nu se compara cu un live pe mobra,e (maneaua)aroganta absolută.astia care asculta muzica la boxe montate pe motor,îmi par mult prea low....dovada clară că studiile superioare absolvite cu licență,social..te dobitocesc, sa se audă salaaaam....pe motor.totodata propun sa fie schimbat genul muzical la festurile moto.sa concerteze cei mai in vogă manelisti,special pentru băieții cu boxe pe motoare,bineînțeles... cioapare 

Tu, o problema sociala, esti la fel ca fratele tau, asistatul social, cel intretinut de societate, doua clase cat trenul din ziua de astazi, la fel de incet ca el, iti dai si tu cu parerea, esti super cunoscut in prostie, maicata stie ca iar ai scapat pe net?Daca tot a ajuns un topic de balacareala, hai sa fie si mai frumos.Next level, eu inca astept.

Buo$$.pe când montezi boaxele.....sa ne râdeam de tine? Mai sunt câțiva penibili prin bucale cu sisoem audio pe chopper,îndrăznește și tu.sa am de cine rade in trafic.totodata îmi place că trendul asta se răspândește printre choparistii.ce nu înțelegi tu e că oamenii or să eticheteze posesorii de chopper,pentru câțiva posesori manelisti,pardon.pasionati de muzica.care vor sa împărtășească muzica ascultata,cu forța,celorlalți ghinioniști,care vor fi in preajma lor....precum manelistii.fii inteligent,cumpăra căști și vei asculta muzica dorita fara sa deranjezi pe nimeni.asa nu o să știe nimeni ce frustrări sexuale ai,sa ajungi in stadiul de a încerca să epatezi.salam Reggaeton