Sari la conținut

PRIN BULGARIA . 03/ 07/21.


vik55
 Share

Postări Recomandate

Sal.

In aceasta dim la 9:30 un grup pleaca la Balcik cu ramanere pana maine , eu fac o iesire de o zi plec cu grupul pana la Razgrad si apoi o iau spre  Sumen > Dobrici > Silistra > Calarasi > Buc .

Daca mai este vreun interesat  intalnire la   OMV 1 Decembrie  9:30 .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa -mi  baga ,,,,,,  cand  sa ies pe usa a inceput ploaia  chiar sa plec de acasa pe ploaie nu ma prea incanta , daca te prinde pe drum asta este ,,,,dar asa  pass . Ok  poate maine ,,,,,Shipka  vb . 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam teapa cu vremea asta, nu a ploua deloc in buc, veliko. Maine arata soare. Cred ca merg sa beau o cafea, poate ne vedem pe drum sau ma gasiti parcat in fata la samurai coffee, e fix in centru pe strada principala. Vreau sa vizitez parcul mini bulgaria ca nu stiam de el in veliko, e in spatea cetatii.

Editat de DiarM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, DiarM a spus:

Cam teapa cu vremea asta, nu a ploua deloc in buc, veliko. Maine arata soare. Cred ca merg sa beau o cafea, poate ne vedem pe drum sau ma gasiti parcat in fata la samurai coffee, e fix in centru pe strada principala. Vreau sa vizitez parcul mini bulgaria ca nu stiam de el in veliko, e in spatea cetatii.

Ne vedem după prânz atunci la samurai coffee. Eu plec pe la 10 din Sofia și o iau ușor spre Veliko. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oribil, lasa ca am gasit in veliko unde sa mananc un burger super bun. Cartofii cam naspa ca sunt mai uleiosi si nu au clasici dar per total 25lei meniul. Vkusoteria

 

Arata mai ciudat dar e super bun cu extra topping de bacon.

20210627_152216.jpg

20210627_152033.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...