Sari la conținut

V-Star 1300 Midnight Star / Yamaha XVS 1300


Postări Recomandate

Motocicleta personala V-Star 1300 Midnight Star / Yamaha XVS 1300, nivel de echipare CT(Tourer) OEM. Este inmatriculata RO, perfect functionala, fara daune sau alte probleme de functionare. A fost importata din Québec, Canada avand un singur proprietar anterior. Motocicleta nu a fost dauna totala( salvage) cum sunt aduse altele, am documente doveditoare originale + manualul OEM al ei. Pentru mai multe detalii,poze,etc ne putem auzi pe whatsapp sau PM.

Revizie:
- 68895 KM: Ulei 20w40 AMSOIL V-Twin Synthetic, Filtru ulei
- 64320 KM: Anvelope Bridgestone EXEDRA MAX( fata+spate DOT 2022), Baterie EXIDE ETX20HL-BS AGM (18Ah)
- 61563 KM: Ulei 20w40 AMSOIL V-Twin Synthetic, Filtru ulei,Filtru de aer, Filtru pompa de benzina, Bujii NGK LMAR7A-9 (NGK 4908), Lichid frana, Antigel, Service Furca 

Accesorii:
- Spatar rider
- Floorboard OEM V-STAR(Yamaha) (rider+pasager)
- Sissy bar OEM V-STAR(Yamaha)
- Gratar portbagaj OEM V-STAR(Yamaha)
- Crash barOEM V-STAR(Yamaha)
- Parbriz OEM V-STAR(Yamaha)
- Genti OEM V-STAR(Yamaha), sunt din plastic(hard case) invelit in piele.
- Lumini aditionale OEM V-STAR(Yamaha)
- 2 Chei + tablita cu codul pentru chei
- Priza 2x USB( QC+) + Voltmetru
- Accesorii crom aripa fata + spate OEM V-STAR(Yamaha), Highway Hawk 68-401 Eagle Head( vulturul) a fost adaugat ulterior de mine.

Date tehnice:
Bord in metric (KM, nu imperial in mile)
An: 2007
Injectie
Motor: 1304cc
Racire: Lichid
Transmisie: Curea
Putere: 72.74 CP / 52Kw
Cuplu: 106Nm ( apucaturi de motor diesel)
KM: 70300 km..in crestere, achizitionata cu 61563 km

 

Contact:

Tel: 0770705982
Pret: 7300 euro

IMG-20230604-WA0005.jpg

IMG-20230604-WA0006.jpg

IMG-20230604-WA0008.jpg

IMG-20230604-WA0009.jpg

IMG-20230604-WA0011.jpg

WhatsApp Image 2023-06-04 at 21.08.01.jpg

Editat de AlinXVS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca ai uitat niste detalii esentiale obligatorii, reciteste regulamentul si completeaza cu ce lipseste, sau dispare anuntul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Locatia: Iasi, Romania
Altceva nu vad sa lipseasca..

Acum 4 ore, ivan pedala a spus:

Vezi ca ai uitat niste detalii esentiale obligatorii, reciteste regulamentul si completeaza cu ce lipseste, sau dispare anuntul!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Serios?! :) Se vede ca ai rupt regulamentul cand ai postat aici!

 ITP (daca are si pana cand), poti elibera fiscal, in cat timp aproximativ…si nu stau ca sa mai caut io, ca imi stric ziua de vacanta! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Informatiile obligatorii pe care trebuie sa le contina un anunt sunt urmatoarele:
- Numar telefon/modalitate contact. Prezent
- Pret. Prezent
- Poza(e). Prezente
- Starea actelor (unde este cazul). Scrie clar, "inamtriculata in RO, perfect functionala", daca era cazul specificam ca necesita ITP si nu mai spuneam perfect functional...iar de fiscal, presupun ca la un motor in starea si banii astia, nu cred ca se pune problema unui amarat de fiscal. 
- Orasul unde se afla bunul / userul. In versiunea mobile profilul userilor nu este vizibil, prin urmare acest aspect trebuie specificat clar in anunt. Adaugat mai sus..
- Alte informatii cat mai detaliate despre produs(e) care pot ajuta la vanzare / cumparare. Sunt destule zic eu..

- Nu sunt acceptate anunturi cu linkuri catre alte site-uri fara ca informatiile de mai sus sa apara pe topic! Nu sunt.

- Anunturile repetitive pentru acelasi bun sunt strict interzise! Daca ai ceva de adaugat cauta-ti topicul si completeaza-l, nu deschide altul! Nu este cazul..
- In cazul nerespectarii acestor reguli anuntul se sterge automat, fara notificare! Inafara de localitate pe care am adaugat-o mai sus...cred ca sunt toate prezente..

Acum 3 minute, ivan pedala a spus:

Serios?! :) Se vede ca ai rupt regulamentul cand ai postat aici!

 ITP (daca are si pana cand), poti elibera fiscal, in cat timp aproximativ…si nu stau ca sa mai caut io, ca imi stric ziua de vacanta! :(

Deci fara suparare sau aroganta, dar ce am mai omis? intreb...e un topic-ul din sectiunea asta pe care cred ca il stii si tu ca moderator dar cred ca l-am respectat in proportie de 100%...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 minute, AlinXVS a spus:


- Starea actelor (unde este cazul). Scrie clar, "inamtriculata in RO, perfect functionala", daca era cazul specificam ca necesita ITP si nu mai spuneam perfect functional...iar de fiscal, presupun ca la un motor in starea si banii astia, nu cred ca se pune problema unui amarat de fiscal….

Deci fara suparare sau aroganta, dar ce am mai omis? intreb...e un topic-ul din sectiunea asta pe care cred ca il stii si tu ca moderator dar cred ca l-am respectat in proportie de 100%...

Fara suparare si/sau aroganta, dar daca tu consideri ca fiscalul, fara de care nu poate fi inscrisa o motocicleta pe numele unui posibil cumparator, este o chestie care trebuie dedusa, iar ITP-ul sta in valoarea pozelor postate, inseamna ca te crezi pe oleics, si aici ai pasit cu stangul! Am incercat sa fiu impartial si sa te consider incepator pe un forum cu altfel de reguli, ceva mai clare ca in alte locuri, si sa iti iert omisiunile. Daca insisti si nu completezi EXACT ce te-am rugat mai sus, imi pare rau, anuntul tau are valoare de oleics si dispare!

 

 

Si te rog nu ma mai cita! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, imi cer scuze pentru deranj. 
 

- ITP Valabil pana in 05/03/2024...de altfel avand specificat si faptul ca kilometrajul este in crestere (a nu se deduce dupa poze sau ca pe oleics)

- Fiscal conform programului de la Primaria Iasi. Facem programare si vedem in ce zi/interval orar prindem loc liber, deci din partea mea "fiscal pe loc,in functie de primaria IASI"


Sper ca acum e bine..
P.S:Nu am putut edita pe cel anterior dar, fie ca e oleics sau motociclism.ro, in general cand vreau sa cumpar ceva intreb proprietarul cand sunt decis sa vin sa vad vehiculul , daca are toate documentele..iar fara toate documentele care ma intereseaza, nu dau banu :D. Banuiesc ca nu multi fac asa si de asta s-au impus regulile astea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu puteai sa scrii asta inca de la inceput, dupa ce ti-am trimis mesajul raspuns pe PM?! Era greu?!

Faptul ca are starea din poze, ca si circuli zilnic calare pe ea, nu impiedica lipsa unor documente de genu’…si potentialul cumparator nu trebuie sa stea sa te intrebe, doar citeste acest anunt si vede exact despre ce este vorba si decide, cumpara sau nu! La telefon sau fata in fata discutati alte detalii, iar cei care au incropit regulamentul bursei nu l-au postat doar de amoru’ artei!

 

 

Vanzare buna sa ai!

Editat de ivan pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...