Sari la conținut

Triumph Thunderbird 1600 an 2010


Mihaikolf
 Share

Postări Recomandate

Vand Triumph Thunderbird in stare perfecta, 1600cc, an 2010, 15 280 mile / 24 590 km
Sunt al 2 lea proprietar, am cumparat-o de la dealer Triumph din UK in 2019, primul proprietar a cumparat-o de noua de la acelasi dealer si apoi a facut schimb cu un alt model.
Parcată în garaj și vara și iarna. ITP valabil 04.2024

Functioneaza impecabil, stabila, masiva, cuplu imens, model rar pe soselele de la noi si nu numai (s-a fabricat intre 2009 si 2017) Singurele modificari pe care le-am facut sunt farul led si am inlocuit catalizatorul cu un xpipe custom pentru un sunet mai adanc (am si catalizatorul original) . Evacuarile nu sunt cele standard, primul proprietar le-a schimbat tot cu evacuari Triumph TOR (sunet mai puternic fata de cele standard)
Am si mufa pentru TunECU, prin care se pot urca softuri diferite. Am si o grila pentru bagaje care se poate monta in locul scaunului pentru pasager.

Nu schimb, doar vand, se poate vedea in Cluj Napoca. Pret 7900 euro, negociabil.

Video 

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Editat de Mihaikolf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...