Sari la conținut

Suzuki V-strom - DL 650 XA/XT ABS 2015-2016 22813 km


Postări Recomandate

- Numar telefon/modalitate contact- Mesaj privat pe forum / 0746163570
- Pret: 5900 euro negociabil
- Starea actelor (unde este cazul, ITP valabil octombrie 2024, posibilitatea de eliberare certificat fiscal - DA, carte service - DA).
- Orasul unde se afla bunul - Crevedia, Dambovita, la 25 de km de Bucuresti.

 

Salutare,

 

Motocicleta a fost achiziționată de mine la sfârsit de septembrie 2022 de la primul proprietar din România, când avea 17.987 km, fiind importată din Germania in 2020 - 9.939 km la bord, prin MotoYard.
Din păcate, în luna mai 2023 am descoperit două protruzii discale ce m-au împiedicat si mă cam impiedică să mă bucur de motocicletă, mergând destul de rar cu ea în acești doi ani de când este la mine, drept pentru care am decis să o scot la vânzare.

Model/fabricatie 2015, prima inmatriculare în Germania: 24.05.2016, primita cu carnet/istoric service.
Km la bord: 22.813 km.
Schimb de ulei Belray EXS 10w40 +filtru ulei facut de mine in data de 30.09.2022 ,dupa achizitia motocicletei, la 18.000 km, cand am schimbat si filtrul de aer, verificat antigel, bujii si lichid de frana. Am montat atunci si becuri Osram Nightbreaker Laser H4.

Al doilea schimb de schimb de ulei 21.06.2024- 22.388 km cu filtru ulei. Am si istoricul de la primul proprietar din țară care i-a servisat furca in 2021 si a facut schimburile de ulei la Fabio(Bucuresti).

Anvelope Pirelli Scorpion Trail 2 Dot 0121 fata si 4820 spate, montate in 2021, avand un rulaj de aproximativ 11.000 km, in stare bună(aproximez un 50% profil rămas pe față si 60-70% pe spate).

Ca dotări pot enumera, crashbar, parbriz Givi Airflow, topcase Faco cu spătar pasager Givi, scut motor metalic, cric central, şa retapițată custom, tankpad, suport telefon X-Grip Ram Mount de pe Cosmo, încărcător usb cu 2 intrări, evacuare Dominator model satinat, montată de mine anul trecut, nouă, cu silencer. Ofer bineinteles si evacuarea originală.

Se pot oferi contracost următoarele accesorii in valoare de ~ 1.000 lei pe care nu am apucat să le montez:
- bujii Laser Iridium NGK noi.
- Extensie talpă cric nouă.
- handguards-uri noi.
- proiectoare led noi cu tot cu cablaj/releu /grilaj protectie.
- înălțătoare ghidon + fork brace noi.

Pretul este negociabil dacă motocicleta se vinde cu evacuarea stock( -200 euro).

Motocicleta se poate vedea în Crevedia, Dâmbovița, la 25 de km de Bucuresti.

1.jpeg

2.jpeg

3.jpeg

4.jpeg

5.jpeg

6.jpeg

7.jpeg

8.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...