DIU 46 Posted June 3 Share Posted June 3 Salutare, pentru etapa din Cehia intentionez sa plec cu motorul, daca mai sunt colegi care merg la cursa si au chef sa facem drumul impreuna, dati un semn. Eu plec din SM, daca iesiti din tara prin alte vami, decit SM respectiv Petea, ne putem sincroniza si pe traseu. Alte detalii ziua, ora le stabilim in privat. Numai bine ! Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.