Sari la conținut

Proiect Supermoto Ktm 525 Exc


Postări Recomandate

Am mai facut cateva adaugari de ordin estetic la KTM si l-am scos iar la un Photoshooting.Inter timp am mai iesit de cateva ori hard enduro si sambata asta am facut si o plimbare pana spre Craiova in varianta supermoto.

post-4621-1173107730_thumb.jpg

post-4621-1173107749_thumb.jpg

post-4621-1173107768_thumb.jpg

post-4621-1173107787_thumb.jpg

post-4621-1173107807_thumb.jpg

post-4621-1173107826_thumb.jpg

post-4621-1173107848_thumb.jpg

post-4621-1173107866_thumb.jpg

post-4621-1173107889_thumb.jpg

post-4621-1173107910_thumb.jpg

post-4621-1173107931_thumb.jpg

post-4621-1173107956_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scoate si cbr-ul la urmatoarea sedinta photo...dc tot ai scos si rm-ul

ia zi...te tii de cristi cu 525-ul in teren, sau il prinzi din urma p forestiere? :bounce:

 

Mai am multe de invatat.Dar perseverez.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E super tare supermoto-ul! Sal stapanesti sanatos!

Ce cauciucuri ai pe spate?

Oglinda de pe stanga e utila? adica vezi ceva in ea? eu sunt incepator, nu am oglinda inca si nu stiu daca sa imi cumpar sau nu, pls dati cu parerea.

 

 

Asfalt uscat! :bounce:

Editat de arcgotic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cauciucurile sunt Pirelli Diablo Corsa 120/70R17 fata si 160/60R17 spatele. Sunt excelente pentru sosea buna si uscata. Oglinda din stanga este bunicica, desi este foarte mare. Pe viitor trebuie sa montez si una pe dreapta pentru a evita unghiurile moarte.Comportament in oras: excelent, supermanevrabila si usoara, pozitie inalta de condus. Comportament la drum lung:nu e facuta pentru asa ceva, seaua este tare si ingusta, zici ca stai calare pe o bordura de beton.Protectie la curent de aer =zero. Vibratii : cat cuprinde.

Una peste alta e buna pentru iesiri scurte sau medii. Viteza de croaziera , pe autostrada 150-160km/h dar este obositoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cauciucurile sunt Pirelli Diablo Corsa 120/70R17 fata si 160/60R17 spatele. Sunt excelente pentru sosea buna si uscata. Oglinda din stanga este bunicica, desi este foarte mare. Pe viitor trebuie sa montez si una pe dreapta pentru a evita unghiurile moarte.Comportament in oras: excelent, supermanevrabila si usoara, pozitie inalta de condus. Comportament la drum lung:nu e facuta pentru asa ceva, seaua este tare si ingusta, zici ca stai calare pe o bordura de beton.Protectie la curent de aer =zero. Vibratii : cat cuprinde.

Una peste alta e buna pentru iesiri scurte sau medii. Viteza de croaziera , pe autostrada 150-160km/h dar este obositoare.

Dar merge genial pe drumurile virajate, asa ca s-ar preta pentru un drum la mare pe drumu vechi, nu pe autostrada. :bounce: sau serpentine, pe drumuri de munte.

 

Off topic - La asta visez si eu si anu asta imi voi implini visu. Bibanule sa iti traiasca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar merge genial pe drumurile virajate, asa ca s-ar preta pentru un drum la mare pe drumu vechi, nu pe autostrada. :bounce: sau serpentine, pe drumuri de munte.

 

Off topic - La asta visez si eu si anu asta imi voi implini visu. Bibanule sa iti traiasca

 

Asa este, pe curbele dintre Pitesti si Slatina si dintre Slatina si Craiova are o stabilitate excelenta , baietii cu care eram ma intrebau daca nu imi este frica sa o inclin asa mult, daca ma ajuta cauciucul spate care pare subtire in comparatie cu cel de pe R1 si CBR . Multumesc si Doamne Ajuta sa ti se implineasca visul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...