Sari la conținut

Inviatie La "rupt Capra"


Postări Recomandate

Va invit la o partida de ce s-o putea si vrea. Se poate si cross si enduro, intr-o locatie aproape de Bucuresti, spre Glina.

Exista un deal care este suficient de abrupt pentru toate gusturile, exista si santuri si teren plat.

Mai multe detalii aici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci am facut-o praaaaf :P

far ciuciu, directie nema, mers pe pana destul incat sa am janta praf :moto: da a meritat :eek:

multam mult de invitatie oameni buni...promit ca o repar si o aduc sa isi ia iar omoru pe coclauri :D

 

sper ca nu v-a dezamagit capra...mie unu mi-a placut cum s-a descurcat(mai ales ca din cauza conditiei moorului nu ati avut niciunul curaj sa o calariti :moto: )

 

pozeeeeele si filmuletele sa vina ca abia astept sa le vad :D

 

a fost super marfa....ramane pe alta data :cheers: :angry:

 

PS:acu ca am prins si mai tare gustu, ma apuc sa prepar o mobra sau un hoinar ca se descurca bine la enduro :hug: plus ca e ieftine domle, si mici, ca pt mine :kiss: :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contati si pe mine maine. Tura de astazi m-a convins ca a meritat schimbul facut BMW F650--->KTM LC4. chiar e altceva. sper ca nu va suparati daca o sa aduc si niste fete la agatat de baiti :moto:.

 

hopa...daca vin fete ma arunc si eu din nou :moto: sa vad cum fac rost de motor ca al meu a zis stop :D

 

da lasa ca si cu baietii a iesit super marfa... :eek: :cheers:

 

ai omorat ceva ktm-u azi...

 

as fi luat si eu capra ipman-ului sa o omor, da la cat de scund sunt eu in picioare ma omora ea pe mine :moto: poate alta data :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hopa...daca vin fete ma arunc si eu din nou :moto: sa vad cum fac rost de motor ca al meu a zis stop :D

 

da lasa ca si cu baietii a iesit super marfa... :eek: :cheers:

 

Dc n-ai observat si azi au fost fete ( sau o fata)... :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dc n-ai observat si azi au fost fete ( sau o fata)... :cheers:

 

am observat, am observat...si o fata foarte priceputa pe meseria ruperii motorului :eek:

glumesc si eu legat de fete....ce sa zic?sunt baiat cuminte, doar ai vazut :moto:

mai rau sunt cu motorasu...acu zace in salajan ancorat la tarm :angry:

 

pe alta data :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar poti sa vii si fara motor si vedem noi cum facem sa te agatam si pe tine pe vre-o capra. din partea mea nici o problema. mai am niste amici care vin maine si vor sa faca acelasi lucru.

si da am obesrvat si eu astazi o fata astazi care se a alergat ceva. tocmai daia am mai invitat si altele ca asa sa poate le vin si lor idei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar poti sa vii si fara motor si vedem noi cum facem sa te agatam si pe tine pe vre-o capra. din partea mea nici o problema. mai am niste amici care vin maine si vor sa faca acelasi lucru.

si da am obesrvat si eu astazi o fata astazi care se a alergat ceva. tocmai daia am mai invitat si altele ca asa sa poate le vin si lor idei.

 

hehe...as vrea eu, da nu imi permite inaltimea sa ma agat de o astfel de capra :angry: ai vaz si tu...is pitic :moto:

maine sunt pe la ilioara la niste cursuri, si un tov bun o sa fie cu nevasta la poligon...poate il rapesc pe el sa venim acolo...e katemist, si are si un minsk, da nu cred ca se risca sa mi-l dea :moto: ma stie nebun :eek:

 

poate ajung pe acolo, ca pot veni si pe jos de la ilioara, dar nu stiu cum am timp...vedem noi... :cheers: oricum, just in case, distractie placuta maine :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hehe...as vrea eu, da nu imi permite inaltimea sa ma agat de o astfel de capra :angry: ai vaz si tu...is pitic :moto:

maine sunt pe la ilioara la niste cursuri, si un tov bun o sa fie cu nevasta la poligon...poate il rapesc pe el sa venim acolo...e katemist, si are si un minsk, da nu cred ca se risca sa mi-l dea :moto: ma stie nebun :eek:

 

poate ajung pe acolo, ca pot veni si pe jos de la ilioara, dar nu stiu cum am timp...vedem noi... :cheers: oricum, just in case, distractie placuta maine :D

am auzit ca a iesit hai mare azi acolo.s-a lasat cu filmat si cu cascade de ras.se vorbea de unu co o mimimobra ,tu esti ala man?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am auzit ca a iesit hai mare azi acolo.s-a lasat cu filmat si cu cascade de ras.se vorbea de unu co o mimimobra ,tu esti ala man?

 

da frate :eek: si nu ma credea lumea cand spuneam ca metromu meu e enduroi :angry: pacat ca la o coborare s-a blocat acceleratia si s-a strambat ghidonu de era sa ajung pilaf in vale, da a fost adrenalina :cheers:

 

da cum adica se vorbea?...cine?a iesit super marfa...pacat ca am facut explozia aia la cauciuc, ca ajungeam cu ea bucati acasa :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da frate :eek: si nu ma credea lumea cand spuneam ca metromu meu e enduroi :angry: pacat ca la o coborare s-a blocat acceleratia si s-a strambat ghidonu de era sa ajung pilaf in vale, da a fost adrenalina :cheers:

 

da cum adica se vorbea?...cine?a iesit super marfa...pacat ca am facut explozia aia la cauciuc, ca ajungeam cu ea bucati acasa :D

am vb cu dragonu la telefon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Miine va asteptam pe toti. Eu si Dragonu sintem rupti in doua, era sa ma impiedic de mai multe ori pe strada ca nu mai vad nimic de la atita praf in ochi si ma dor miinile si picioarele de parca m-a batut unul toata ziua.

Dar miine o luam de la capat. Astazi se considera 1-0 oameni contra capre.

Si ca sa fiu modest, spun ca eu sit Mr.ORL sintem singurii care n-au cazut. Ii las pe ceilalti sa spuna ei care si cum au cazut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Miine va asteptam pe toti. Eu si Dragonu sintem rupti in doua, era sa ma impiedic de mai multe ori pe strada ca nu mai vad nimic de la atita praf in ochi si ma dor miinile si picioarele de parca m-a batut unul toata ziua.

Dar miine o luam de la capat. Astazi se considera 1-0 oameni contra capre.

Si ca sa fiu modest, spun ca eu sit Mr.ORL sintem singurii care n-au cazut. Ii las pe ceilalti sa spuna ei care si cum au cazut.

 

frate, ma laud, da la cum era inchegata capra mea, ma mir ca am scapat cu viata...cand ma filma, la vale era sa ma duc de rapa, da am redresat-o, cu coarnele ei strambe cu tot, si cu farul balanganind tinandu-se in fire :D

 

deci a fost demential :moto:

 

Dragonu totusi a fost meseriasu... :eek: da are plamani omu, nu gluma...e singurul care a obosit capra, si nu invers :cheers:

 

ca lovituri m-am ales cu dureri de mana(traditionalele dureri) ca la o groapa m-am proptit cu incheietura mainii in ghidon :hug:

 

ipman-ule tata, cred ca ai niste gambe de la pedala aia :P sa iti pui una si pe stanga :D

 

sper sa ai ajung pe acolo, poate tot cu metromu, ca ar fi pacat sa nu il aduc acasa in pungi :moto:

 

PS:pozeeeeee :moto:

 

LE: am venit azi de la ilioara si am vazut pe drum o gramada de enduroaice...cred ca o sa fie super fain astazi, sa punei si voi poze si sa pov cum a fost :hug: eu nu ajung acolo ca am ceva treaba...dar, nu intra zilele in sac :kiss:

 

distractie placuta :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte tare si azi....pacat ca am ajuns asa tarziu si cam nasol ca probabil maine nu o sa ma mai pot da jos din pat... abia astept urmatoarea tura si normal pozele :cheers:

a...si mersii pt aprecieri :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost incredibil ce s-a intimplat azi. Pe linga moto, a fost si un ATV si o masina de teren care au incercat pe rind traseul.

Dar vedetele au fost ca de obicei motocicletele. Am arat pamintul pina s-a uscat si nu mai era pic de iarba.

In afara de mici incidente, totul a fost superb: vreme buna, gratar bun, moto si mai bune ...

Poze mai multe si filmulete se string aici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci am facut-o praaaaf :finger:

far ciuciu, directie nema, mers pe pana destul incat sa am janta praf :kiss: da a meritat :eek:

multam mult de invitatie oameni buni...promit ca o repar si o aduc sa isi ia iar omoru pe coclauri :hug:

 

sper ca nu v-a dezamagit capra...mie unu mi-a placut cum s-a descurcat(mai ales ca din cauza conditiei moorului nu ati avut niciunul curaj sa o calariti :moto: )

 

pozeeeeele si filmuletele sa vina ca abia astept sa le vad :D

 

a fost super marfa....ramane pe alta data :cheers: :angry:

 

PS:acu ca am prins si mai tare gustu, ma apuc sa prepar o mobra sau un hoinar ca se descurca bine la enduro :D plus ca e ieftine domle, si mici, ca pt mine :D :moto:

:P frate esti dusssssssssssssssssssssss

orl te prind in cartier si te calc cu simsonul :moto:

:hug: brm brm poc poc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...