Sari la conținut

Intalnire In Weekendu Asta!

alby
 Share

Postări Recomandate

eu personal nu am acum astept sa se incalzeasca vremea :baldy: dar ma plimb cu motoru lu varumeo :ok: lasa OVK ca sar putea 90% sa iau SR-u lu craciun! atunci te las asa mai in spate sa mirosi putzin fumu :banana:

Editat de alby
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce glume pe tine ba copilasule... :baldy: cu tot cu setu lui de 70 acum iti cam dau ceata :ok: deabaea astept sa-ti demonstrez :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce glume pe tine ba copilasule... :ok: cu tot cu setu lui de 70 acum iti cam dau ceata :finger: deabaea astept sa-ti demonstrez :)

daaaaaaaaa imi dau seama :drink:)) al tau mai mult de 70-80 nu fuge si ala 110 nu e mare diferenta da sa vedem care dintre noi miroase fumu :bounce:

Editat de alby
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce copii... " EU te fac..... ba nu , eu te fac" . Fiti seriosi. Eu vad un singur motiv care ma face sa imi piese de tuning pe scuter si ala e : ca m-am plictisit de el asa si sa ma ajute in situatii cand nu mai vrea. Ar fi una sa nu fiu ultimul fraier care ajunge dupa 5 min la punctul stabilit dar abilitatea mea in a conduce nu cred ca va fi posibil sa intarzii vreodata cu scuterul.Jet force cu un tuning lejer (fara kit) doar cu jigleor(sper ca am scris bine) mai mare, arculete , arc mare , filtru , role noi ar merge superb asa ca nu va mai tensionati si tunati cu cap (dupa nevoi). Bafta si daca am vreo greseala gramaticala sa ma scuzati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...