Sari la conținut

Motociclisti Din Maramures


Misterio
 Share

Postări Recomandate

Mai motorul ala-i blestemat....bine ca l-ai dat gogo, ca daca nu poate o pateai si tu doamne feri.....Ii al doilea accident in care o fost implicat decand l-ai vandut......

Si io din cate vad in link......vina a fost in totalitate a soferului masinii....... :goodposting:

http://www.emaramures.ro/Stiri/Stire.aspx?...a-din-Baia-Mare

Editat de vazilro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mai motorul ala-i blestemat....bine ca l-ai dat gogo, ca daca nu poate o pateai si tu doamne feri.....Ii al doilea accident in care o fost implicat decand l-ai vandut......

Si io din cate vad in link......vina a fost in totalitate a soferului masinii....... :goodposting:

http://www.emaramures.ro/Stiri/Stire.aspx?...a-din-Baia-Mare

stai relax...asa l-au scos politzistii...

trebuia culpa comuna, gajiul era in depasire peste linia dublu continua... :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inclusiv soferii de motociclete... :agree: ...in cazul acesta ...culpa comuna e prea mult pentru motociclist...are vina cam 60-70% ... :goodposting: in rest cascatzi bine ochii... :kiss:

 

eh..din cate mi-o zis bogdan......ii asa si asa....oricum nu conteaza.....sa se faca bine turcu.....sanatate

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Grupul motociclistilor care ies din judet marti seara si beau doar bere cu jack va ureaza buna seara si vizionare placuta :)

 

saracu motorist....ca putin ne pasa de ala din masina.....saptamana viitoare fac 16

Dik cerbu....dai de baut :goodposting: modior wather platus, avec lamaie :agree:

PS: Ca sa primesti dosaru de la mine tre sa dai o bere de castaniada :kiss: :)

post-7665-1222284819_thumb.jpg

post-7665-1222284984_thumb.jpg

post-7665-1222284992_thumb.jpg

post-7665-1222285005_thumb.jpg

post-7665-1222285015_thumb.jpg

post-7665-1222285025_thumb.jpg

post-7665-1222285063_thumb.jpg

post-7665-1222285137_thumb.jpg

post-7665-1222285151_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Grupul motociclistilor care ies din judet marti seara si beau doar bere cu jack va ureaza buna seara si vizionare placuta :kiss:

 

grupul?....:).....bere si jack?....:)......sa va fie de bine..desi nu ii bun...am incercat combinatia.... :agree: :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara tuturor! :agree: ma alatur si eu voua daca se poate,daca ma primiti :kiss:

posesor al unui suzuki gs 500 e,proaspat motorist.dupa castane poate ne vedem sa iesim pe undeva stiu si eu :) daca ne va permite vremea!

 

 

numai bine si asfalt uscat! :goodposting:

 

sa ai noroc la el..sa te poarte sanatos......si drumuri fara peripetii...desi cam greu sa vezi asa ceva la noi....:).....asfalt uscat!

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu iesiti nicaieri astazi?

 

se iese la un gutin-mara-cavnic......eu nu ies...dar banuiesc ca acuma in juma de ora maxim iese lumea.....daca o iei spre mara...sigur o sa te intalnesti cu lumea.....:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine iese careva ? dati mai un telefon

rossi , lasa mobilu ca nu l am.

 

mah....si io sper sa tragem o iesire careva.....cativa km asa de duminica.......si apropo de rosii....toti meseriasii o inceput pe gs....:duel: :) :D :)

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da sigur ... si marmota il invelea pe george in staniol !!!! si apoi il ungea cu frisca si l dadea la ursu ala de amesteca ciocolata milka sa l manance :))))

 

da , iesim daca vreti , si eu propun tot ceva asa usor aci pe langa casa , 100 km aprox distanta maxima ca i cam frig nu de alta .

 

ce ziceti ?

Editat de white8snow
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da sigur ... si marmota il invelea pe george in staniol !!!! si apoi il ungea cu frisca si l dadea la ursu ala de amesteca ciocolata milka sa l manance :D)))

 

da , iesim daca vreti , si eu propun tot ceva asa usor aci pe langa casa , 100 km aprox distanta maxima ca i cam frig nu de alta .

 

ce ziceti ?

 

eh..scuze...am uitat ca exista si "ne-meseriasi" care o inceput pe gs...ca noah.......nu toti is prieteni cu marmota care inveleste staniolu in ciocolata.... :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Meseriasii adevarati raman cu gs sau mai adauga un x la ecuatie.....si ies din tara sambata (ca aia-s motoristii adevarati ce ies din tara sambata 27.09.08 :) ) ...... si fac 600 km.....si merg pe autostrada.......si fac autostopul pe autostrada......... :D :) :duel:

 

post-26606-1222583578_thumb.jpgpost-26606-1222583640_thumb.jpgpost-26606-1222583724_thumb.jpgpost-26606-1222583533_thumb.jpgpost-26606-1222583458_thumb.jpgpost-26606-1222583399_thumb.jpg

post-26606-1222584360_thumb.jpg

post-26606-1222584565_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu. Am fost in felul urmator :BaiaMare-Petea-Mateszalka....apoi am vrut sa mergem la Nyrethaza da' am ajuns la o intersectie ce ducea spre M3 si Nyrethaza si am vrut sa-mi incerc "utilajul" pe autostrada....deci am mers pe M3 :). Din M3 la al doilea exit am luat-o spre Debrecen ......si de acolo pe E 47 spre vama Bors-Oradea. Din Oradea am mers la Felix....da' pt ca nu era deschis niciunde bazin/piscina acoperita, ne-am hotarat sa venim acasa. Deci in total am facut cam 580 Km. Si o fost super......viteza medie undeva la 110....ce-i drept cam racoare....da' se mai poate motori linistit :)

 

P.S: am aparat foto jmeker, l-am pus pe automat si l-am pus pe pervaz ( pot sa-l reglez intre 2 si 10 sec :duel: ) :D :(

Editat de vazilro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...