Sari la conținut

Motociclisti Din Maramures


Misterio
 Share

Postări Recomandate

Pai nu. Am fost in felul urmator :BaiaMare-Petea-Mateszalka....

 

....

P.S: am aparat foto jmeker, l-am pus pe automat si l-am pus pe pervaz ( pot sa-l reglez intre 2 si 10 sec :D ) :) :duel:

....

fain...io am sperat ca a-ti avut si o gajika cu voi ... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Din Oradea am mers la Felix....da' pt ca nu era deschis niciunde bazin/piscina acoperita, ne-am hotarat sa venim acasa.

 

Trebuia sa stati la Debrecen la baie la termal e super bine .....

Oricum pozele sunt frumoase ... traseul suna bine ...

 

Propunere .... pt tot poporul ...

 

O tura de motorit pana la Valea Mariei (langa Negresti) ... o baie la Pintea ... apa destul de termala ... si apoi catre casa

Am putea sa plecam pe la 4 ajungem la 5 stam 2 ore la 8 seara suntem inapoi ....

Astept comentarii, sugestii si inscrieri !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare,nu am iesit nicaieri deoarece nu am vazut posturile de pe forum care s-au postat dupa al meu :(

 

0752 80 90 32 nr meu de telefon :-L

 

haideti poate punem de una mica :D

 

una mica?...aduci tu femeile?.... :D :) .......probabl se va posta una alta dupa ce se trezeste lumea......

 

Meseriasii adevarati raman cu gs sau mai adauga un x la ecuatie.....si ies din tara sambata (ca aia-s motoristii adevarati ce ies din tara sambata 27.09.08 :) ) ...... si fac 600 km.....si merg pe autostrada.......si fac autostopul pe autostrada.........

 

sa va fie de bine............da nu ati ajuns in austria?.....ca asa zicea ZRR...... :duel: .......in orice caz...faina tura....cum o fost drumu din oradea pana la noi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa va fie de bine............da nu ati ajuns in austria?.....ca asa zicea ZRR...... :) .......in orice caz...faina tura....cum o fost drumu din oradea pana la noi?

 

Pai imediat dupa ce intrii in Romania, adica imediat dupa ce treci de vama incepe o portiune de 100 m pliiiiina de gropi. Apoi este un peco unde cumperi roviniete.....taxa ce o platesti in alte tari pt autostrada :D. Drumul de la Oradea pana in Baia Mare ii ok, cam denivelat in unele locuri, da' merge....

Si pana in Austria nu aveam cum sa ajungem....nici nu ne-am propus......da' il stiu io pe Latzi cum vb la misto, nu ma mir ca ti-o spus asta.... :duel: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa va fie de bine............da nu ati ajuns in austria?.....ca asa zicea ZRR...... :) .......in orice caz...faina tura....cum o fost drumu din oradea pana la noi?

 

 

Pai imediat dupa ce intrii in Romania, adica imediat dupa ce treci de vama incepe o portiune de 100 m pliiiiina de gropi. Apoi este un peco unde cumperi roviniete.....taxa ce o platesti in alte tari pt autostrada :D. Drumul de la Oradea pana in Baia Mare ii ok, cam denivelat in unele locuri, da' merge....

Si pana in Austria nu aveam cum sa ajungem....nici nu ne-am propus......da' il stiu io pe Latzi cum vb la misto, nu ma mir ca ti-o spus asta.... :

 

la misto o fi zis...ca stie ca io nu vin.....:(......la anu numa ma duc in austria cu mobra...:duel:...is io zoro....da noah...nu stiu io log out de la altii de pe id.... :)

Editat de dobro_c
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu restu.....dar eu unu....una din cele mai frumoase ture de motorit....baia mare-valea mariei-livada(un drum mai frumos si mai bun ca gutinu,dar din pacate mai scurt)-seini-baia mare....numa 120 de km..dar perfect......sper ca si restu v-ati dat bine si fara intamplari..:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah fratzilor..maine asa pe la 6 dam o tura de mara...? Care se baga, o sa fie un coleg nou cu ceva de 600 din 900 toamna...si un coleg mai vechi cu un pegaso de 650...asta are experientza... ne intalnim la 6 la barbarosa...

:)

Editat de Raul_R1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La cererea lui Gabi postez o mica discutie intre marii motoristi de pe la noi :) . Nu vreau sa ma amestec in treburile voastre dar parerea mea ii ca nu se vorbeste asa :)

George: mitza.....care (cuvant urat) mea de parte din "probleme altora nu ma fac sa ma simt mai bine" nu o intelegi in cazul meu? Snow white: gabi o picat cu motoru Rus George: ffffffoarte bine! Rus George: crapaiar capu! Snow white: mare (cuvant urat) esti ma Rus George: unde?cum? Rus George: macar lo spart bine? Rus George: ca merita da-l in (cuvant urat) masii de gunoi Rus George: asta din cauza ca bate din gura la adresa mea...lo batut dumnezo Snow white: cum vb asa ma i motorist si el nu i frumos sa doresti moartea la alt motorist Rus George (9/28.

Mentionez iarasi ca am pus convorbirea la cererea lui Gabi, el nu intra pe forum!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bogdane io zic sa nu mai faci valva inutil pe tema asta ca toata treaba so intamplat intr o seara cand george o baut cam prea multa bere si nu stia ce zice , si pe o cearta mai veche so apucat sa injure. asa ca lasati dracu toata porcaria asta ca numa ne facem de (cuvant urat) si ne vede toata lumea cat de tampiti suntem . sper ca nu e nici unu aci atata de tampit incat sa puna la suflet ce zice omu la o betie crancena . suna urat stiu ... io i am zis ca mai bine sa mearga la somn da no vorbit decat alcoolu din el atunci .

io zic mai bine sa terminam subiectu ca i destul cate s-or intamplat deja .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bogdane io zic sa nu mai faci valva inutil pe tema asta ca toata treaba so intamplat intr o seara cand george o baut cam prea multa bere si nu stia ce zice , si pe o cearta mai veche so apucat sa injure. asa ca lasati dracu toata porcaria asta ca numa ne facem de (cuvant urat) si ne vede toata lumea cat de tampiti suntem . sper ca nu e nici unu aci atata de tampit incat sa puna la suflet ce zice omu la o betie crancena . suna urat stiu ... io i am zis ca mai bine sa mearga la somn da no vorbit decat alcoolu din el atunci .

io zic mai bine sa terminam subiectu ca i destul cate s-or intamplat deja .

Tu cum te-ai simti daca "omu" ar vorbi asa la adresa ta?? Eu nu vreau sa ma amestec, dar nu se vorbeste asa. Gabi mi prieten si crede-ma ca nu ii genu de omu care merita sa i se vorbeasca asa, sa-l trimita si sa-l scoata. Probabil ca pentru tine ii indiferent, cu toate ca nu ar trebui. Si asa suntem putini si ne mai si f**em intre noi.... :)

 

Mihai, stii cum se zice...copilul mic si omul beat spun adevarul... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca nu vrei sa te amesteci atunci nu te amesteca ca o faci degeaba . nu ai toate punctele discutiei si doar faci mai rau . si mie mi prieten gabi si il stiu de multi ani .

daca te gandesti un pic ajungi si tu la concluzia ca ajungem la o vanatoare de vrajitoare numa asa de am pixu .

Editat de white8snow
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca nu vrei sa te amesteci atunci nu te amesteca ca o faci degeaba . nu ai toate punctele discutiei si doar faci mai rau . si mie mi prieten gabi si il stiu de multi ani .

daca te gandesti un pic ajungi si tu la concluzia ca ajungem la o vanatoare de vrajitoare numa asa de am pixu .

AM postat la cererea lui Gabi, nu vad care-i problema. Atata timp cat discutia a ajuns la o gramada de lume pe mess.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io ti am zis doar motivele , a ajus la toti oricum . chiar de aia ti am zis ca nu ajuta la nimic sa mai facem atata valva pt ce zice unu la betie. sau no daca tie ti se pare atata de interesant io zic sa meri la scapati din dragoste sau cum (cuvant urat) mea ii zice cu andeea marin sau la ceva telenovele ca au subiecte asemanatoare. pe mine unu deja tampenia asta ma streseaza si ma duc sa ma culc . am si altceva mai bun de facut decat sa ascult ce zice unu cand se imbata ca porcu pana nu mai stie de el pe ce lume traieste sau altu care nu are in cap nimic mai mult decat sa rada de el .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io ti am zis doar motivele , a ajus la toti oricum . chiar de aia ti am zis ca nu ajuta la nimic sa mai facem atata valva pt ce zice unu la betie. sau no daca tie ti se pare atata de interesant io zic sa meri la scapati din dragoste sau cum (cuvant urat) mea ii zice cu andeea marin sau la ceva telenovele ca au subiecte asemanatoare. pe mine unu deja tampenia asta ma streseaza si ma duc sa ma culc . am si altceva mai bun de facut decat sa ascult ce zice unu cand se imbata ca porcu pana nu mai stie de el pe ce lume traieste sau altu care nu are in cap nimic mai mult decat sa rada de el .

Nu-i stres...Am sa te las pe tine sa mergi la emisiunile alea, eu nu-mi irosesc timpul cu asemenea prostii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oricum ar fi fost de beat nu avea dreptu sa vb asa de mine dar daca tot are ceva cu mine si il tin outele de ce nu are tupeu sa imi spuna in fatza... si vedem atunci ,,,,,,,

 

da stiu ca nu am avut nici un drept....tocmai pt ca am fo rupt,din pacate din motive personale,am fost prost si am vb nici io nu stiu ce si din ce motiv......imi cer scuze si imi pare rau ca am zis ce am zis.nu am avut nici un drept is constient de asta.si nici nu am stiu ca am zis-o pana cand am aflat acuma seara si eu.daca ma poti intelege bine,daca nu....io nu am ce face mai mult decat sa imi cer scuze.pt ca fapta ii consumata,io am fo prost gramada si mai mult nu stiu ce sa zic.imi pare rau gabi inca o data.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...