Sari la conținut

Motociclisti Din Maramures


Misterio
 Share

Postări Recomandate

Fara numar fara numar ... :finger: :moto:

Bine ca nu am fost cu fosta honditza...ca eram primu' care "dona" permisul... :baldy:

Numai bine,

Raul

 

Cand ati venit din satu mare... la intrarea in seini... nu ai vazut un scuter rosu care statea si cel de pe el se uita la voi... :bigstar:

eu eram acela... si dupa ce ati trecut am venit deaodata cu andrea si cu cei care au ramas putin in urma sa vad cu le ambalati putin :hurt: :peace: :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cand ati venit din satu mare... la intrarea in seini... nu ai vazut un scuter rosu care statea si cel de pe el se uita la voi... :bigstar:

eu eram acela... si dupa ce ati trecut am venit deaodata cu andrea si cu cei care au ramas putin in urma sa vad cu le ambalati putin :hurt: :moto: :baldy:

salut

 

asta e cine circula cu andrea ramane cu permis :finger: :moron: :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

 

asta e cine circula cu andrea ramane cu permis :bigstar: :( :(

 

si tu ai fost cu Andrea? am vazut ca ati fost vreo 7 (cred)... am fost in fata voastra... cand i-am dat putin la scuter mio scos un fum.... :moron: :peace: :baldy: nu mi-am terminat rodajul calumea si nu i-am dat deloc pana atunci, cred ca de aia mi-a scos fum :moto: :hurt: :ok:

 

cand mai treceti paici zicetimi si mie poate ma pot tine putin dupa voi daca mergeti deaodata cu Andrea :finger: :( :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai....Andreea inca mai are permis??? :hurt: Degeaba, fata ii calculata, stie unde sa traga pe motor si unde sa mearga mai incet (asa cam cu 115-120 in coborare) :peace: :moto:

 

Bine ca nu am fost cu fosta honditza...ca eram primu' care "dona" permisul... :moron:

Numai bine,

Raul

Asta numa daca nu cumva honditza ta era un CBR 1000 RR si noi nu am stiut :finger: :baldy: :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmm da....Eu mai am permis...faza e ca nici sa vreau sa ma prinda astia in afara localitatii tot nu pot sa imi ia permisul...poate daca bag ceva nitro pe motor...dar pana atunci...Dar oricum a fost misto drumul....si multumiri lui vasile ca a avut rabdare sa stea dupa mine. :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmm da....Eu mai am permis...faza e ca nici sa vreau sa ma prinda astia in afara localitatii tot nu pot sa imi ia permisul...poate daca bag ceva nitro pe motor...dar pana atunci...Dar oricum a fost misto drumul....si multumiri lui vasile ca a avut rabdare sa stea dupa mine. :finger:

hmmm.....te laudai ca ii repsol.. :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai....Andreea inca mai are permis??? :( Degeaba, fata ii calculata, stie unde sa traga pe motor si unde sa mearga mai incet (asa cam cu 115-120 in coborare) :ok: :(

 

 

Asta numa daca nu cumva honditza ta era un CBR 1000 RR si noi nu am stiut :baldy: :( :peace:

Ciuda ? :bigstar: ...ciungule... :moto:

Eram cu un heci de bandit spart... :hurt:

 

Cum adica Bogdan? Ca nu am inteles faza cu repsolul. :moron:

Lasa-l ca e blond :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eram cu un heci de bandit spart... :finger:

:peace: Ai avut si tu ocazia sa mergi pana in Petea cu un motor adevarat, ca de erai cu cbr-ica heciuita te cam incurcau Borele pe drum. Ai vazut si tu ce inseamna calitatea, cum ii sa calaresti un motor mare, sa ai cuplu... :moron: :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:peace: Ai avut si tu ocazia sa mergi pana in Petea cu un motor adevarat, ca de erai cu cbr-ica heciuita te cam incurcau Borele pe drum. Ai vazut si tu ce inseamna calitatea, cum ii sa calaresti un motor mare, sa ai cuplu... :finger: :bigstar:

:moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine daca e vreme buna se pare ca iesim , dati de stire .

norbi , ca sa te tin de noi tre sa meri constant cu minim 90 , cel putin ca sa te ti de andreea . lasa si tu nr de telefon daca vrei sa ti se dea si tie sms cand se iese.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine daca e vreme buna se pare ca iesim , dati de stire .

norbi , ca sa te tin de noi tre sa meri constant cu minim 90 , cel putin ca sa te ti de andreea . lasa si tu nr de telefon daca vrei sa ti se dea si tie sms cand se iese.

 

poate o sa reusesc sa ma tin cumva dupa andrea... o sa imi las numarul de telefon dupa ce imi termin rodajul ;) pana atunci nu are rost... daca ii vreme buna in 2-3 zile termin rodajul :D :whip:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

v-am vazut luni la dakar dar vorbeam cu robby gordon de la monster energy.....pana am ajuns la motoare voi ati plecat....da v-am facut 2 poze :whip: (nu-s chiar reusite dar ii din cauza aparatului)

si app. de toti v-ati pus numerele voastre de telefon mi-l pun si eu :D 0721971688

post-29849-1208952365_thumb.jpg

post-29849-1208952414_thumb.jpg

Editat de arnold;)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...