Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bafta Neo! Ieri cand mergeam spre miting si ploua ca dracu' si tare mult mi-as fi dorit sa ma intorc acasa m-am gandit la tine si la faptul ca ni se poate intampla si noua oricand ceva si am mers , cu frica,mai departe.

Au venit multi , unii aveau poze de prieteni puse pe motoare...si m-am bucurat ca iti putem scrie si ura toate bune! Toatre bune Neo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ovidu a luat decat 20 puncte !!!

 

eu nu am putut veni la comemorare deoarece cea mai buna prietena isi filma filmul de semestru si avea nevoie de ajutor... scuze...

 

Toate cele bune Neo !!! Ne pare bine ca ti-a reusit operatia !!!! Recuperare perfecta si rapida !!!

 

 

Azi la ora 19:00 la gura de metrou 2 Titan , cea din parc, ... eu, Ovidiu si Andrei r5 venim.... cine mai vine ????? !!!!!!

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu toate ca asta seara am venit foarte putini,a fost fain mai ales pt mine care am venit pt prima data la intalnire calare si m-am simtit motociclist (Micutzu :lol: )

mi-a facut placere sa il cunosc pe Policeman cu monstrul sau. ii urez bun venit in grup!

maine mergem la Belciugatele :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal ppl. Ne pare rau ca nu am putu veni si noi dar am avut probleme cu netul de la furtuna aia de acum 2 zile :lol: :lol: :lol: si nu am stiut cand si daca va intalniti saptamana asta....data viitoare venim.... pana atunci va uram weekend placut in continuare

 

 

 

CYA!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e... si deci... cum a fost la plimbare la belciugatele ?????

 

POZE POZE... VREM POZE !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e... si deci... cum a fost la plimbare la belciugatele ?????

 

POZE POZE... VREM POZE !!!!

N-avem poze :crack:

 

in alta ordine de ideei:

:welcome:

Lume, lume !!!

:thanks:

Avand in vedere ca weekend-ul 22-24 contine program de festival moto (Brasov RO si Ruse BG) intalnirea Titanilor va avea loc :D Joi ora 19:00

Astept alte propuneri :agree: sau confirmari :funny: !

Editat de Andrei_r5
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-avem poze :crack:

 

in alta ordine de ideei:

:welcome:

Lume, lume !!!

:thanks:

Avand in vedere ca weekend-ul 22-24 contine program de festival moto (Brasov RO si Ruse BG) intalnirea Titanilor va avea loc :D Joi ora 19:00

Astept alte propuneri :agree: sau confirmari :funny: !

 

 

Je confirm! Tot la gura de metrou titan din IOR?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu vin joi, si daca se pleaca la Ruse asi merge si eu. mai vorbim pentru detalii

 

 

Andrei-calin: Intalnirea are mereu acelasi loc si aceeasi ora(vineri ora 19:00) se sta acolo aprox o ora dupa care se pleaca intr-o locatie ad-hoc stabilita; exceptii sunt doar cazurile ca cel de fata amintit de Andrei_r5, cand se anunta si se hotaraste din timp

Editat de cehu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ovidu a luat decat 20 puncte !!!

 

eu nu am putut veni la comemorare deoarece cea mai buna prietena isi filma filmul de semestru si avea nevoie de ajutor... scuze...

 

Toate cele bune Neo !!! Ne pare bine ca ti-a reusit operatia !!!! Recuperare perfecta si rapida !!!

Azi la ora 19:00 la gura de metrou 2 Titan , cea din parc, ... eu, Ovidiu si Andrei r5 venim.... cine mai vine ????? !!!!!!

 

Ne pare rau Ovidiu :funny: Sper ca nu ai de gand sa te descurajezi. Vorba romanului "There's allways a next time". Asa ca...burta pe carte

 

cu toate ca asta seara am venit foarte putini,a fost fain mai ales pt mine care am venit pt prima data la intalnire calare si m-am simtit motociclist (Micutzu :agree: )

mi-a facut placere sa il cunosc pe Policeman cu monstrul sau. ii urez bun venit in grup!

maine mergem la Belciugatele :crack:

Eu din pacate vineri seara am avut treaba pana tarziu :D iar pe internet nu intru in weekend. Asa ca data viitoare si in general cand se mai planifica vreo iesire, ar fi frumos sa se trimita un sms si celor care nu au putut ajunge la intalnire...parerea mea. Eu chiar as fi mers cu voi la Beliciugatele, dar habar n-am avut :thanks:

 

@Neo - ma bucur ca a iesit bine. Mult succes cu recuperarea. Ai nevoie de multa vointa insa nu cred ca duci lipsa, asa ca dupa calculele mele, daca totul merge bine la la sfarsitul lui Iulie ar trebui sa te avem cu noi la intalniri la inceput cu doua carje, apoi cu una, iar apoi pasager... :welcome:

Editat de Hai-Hui
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buey.. si'a luat si legna... whatever..krad plasticu.. :D sa'l stapanesti sanatos si sa nu'l scoti deloc din buzunar... :thanks:

(sper ca nu te superi ca te'am dat de gol... :crack:) :welcome:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bhei ... astia care tot sunteti cu ... "ai sa dai bere" "udam" sau "ai sa dai miel" .... lasati omu ca daca vrea si are de unde nu o sa vrea sa se bucure singur ci organizat.... deci ... lasati ravenu' cu mielu... si pe mine la fel ... si DA.... miercuri avem numere noi ea a zis ce numar eu o sa am B-90-XNA

 

merci mult raven pt cele 10 min sau mai mult scutite la coada sarind cu ajutorul tau mai in fata cu vro 5-6 persoane (era mai in fata la coada si ... cunoscand-o am profitat si eu de ocazie) !!! Miercuri vin si eu de dimineata la udriste ca am examen la 10 deci ne vedem acolo.... care ajunge prima tine rand si pt cealalta !!!

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...