Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

huh.. nice new look Alexa.. :D da' matalutza de ce nu mai dai pe la intalnire..?

apropo, maine.. de fapt azi.. cred ca apar si io...

p.s ce faci Yorgo, n'ai somn..? te'ai uitat la Badea..? :D

Editat de Kayne
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

HELLO! Am trecut mai devreme adica pe la ora 12 pe Matei Voievod si era curtea de la ursu plina cu motociclete... :D ...a-ti fost careva de-ai nostri in seara asta ca ma gandeam sa ma opresc putin ca pe acolo trec cand scap de la servici :D

 

huh.. nice new look Alexa.. :crack: da' matalutza de ce nu mai dai pe la intalnire..?

apropo, maine.. de fapt azi.. cred ca apar si io...

p.s ce faci Yorgo, n'ai somn..? te'ai uitat la Badea..? :rock:

..am venit de la scarbici si beau un whiski ca oricum bag trei zile ca ursu pana noaptea tarziu:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nu stiu daca o sa pot veni.... poate o sa vin, daca nu...

 

eu totusi sper sa ajung

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok vad ca multa lume (ca si mine) s-a cam dat la fund in afara de ravenitza nu mai recunosc nici un nick din ultimele pg chiar sunt curioasa cati din cei vechi mai vin pe la intrunire

raven cred ca tu stii mai bine deci ..... ?

In sfarsit mai aud si eu vesti de la tine! Poate indraznesti sa vii, chiar mi-e dor de tine. Da mai vin 2-3 membrii vechi, insa nu mai posteaza aici. Dar iti garantez ca acum ne strangem mult mai multi si e mult mai FUN. Asa ca, incredere, oamenii sunt foarte de treaba!

 

HELLO! Am trecut mai devreme adica pe la ora 12 pe Matei Voievod si era curtea de la ursu plina cu motociclete... :D ...a-ti fost careva de-ai nostri in seara asta ca ma gandeam sa ma opresc putin ca pe acolo trec cand scap de la servici :D

 

 

..am venit de la scarbici si beau un whiski ca oricum bag trei zile ca ursu pana noaptea tarziu:D

Da bre, eram eu si Ovy din Titan...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal,pe voi va invitat vreodata la Udriste pentru verificarea motocicletei?

Eu am primit azi o invitatie sa ma prezint cu moto,carnet,asigurare,I.T.P.,talon pentru verificari.

Daca ati patit asa ceva va rog sa scrieti si voi cam ce este asta.Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n'am primit si nici n'am auzit de asa ceva.. oricum mi se pare stupid sa ceri carnetul de conducere pentru verificarea motocicletei...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal,pe voi va invitat vreodata la Udriste pentru verificarea motocicletei?

Eu am primit azi o invitatie sa ma prezint cu moto,carnet,asigurare,I.T.P.,talon pentru verificari.

Daca ati patit asa ceva va rog sa scrieti si voi cam ce este asta.Multumesc

:D N-am auzit in viata mea asa ceva, vezi sa nu fie un fel de tzeapa sau ceva. Mi se pare prea ciudat si nu vad motivatia.

 

Copii diseara e intalnirea insa eu nu stiu daca pot ajunge ca am mult de invatat, asa ca have fun si poate faceti niste poze!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok,va multumesc pt comentarii si va dau de veste ce se va intimpla azi la ora15 cind am sa ma prezint la ei.

Uratimi bafta :D

Succes, eu una nu m-as fi dus. Poate as fi dat insa un telefon la vreo sectie ceva sa intreb daca stiu ceva detalii sau e obligatoriu sa te prezinti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Copii diseara e intalnirea insa eu nu stiu daca pot ajunge ca am mult de invatat, asa ca have fun si poate faceti niste poze!

 

pozarul lucreaza pana tarziu, la un ciorap :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai a trecut iarna, acu nu mai ai nevoie de ciorapi grosi...sau lucrezi la un ciorap ca apoi sa poti sa "iti pui banii la ciorap" :D

 

la ce nu lucrez eu pentru o zi, doua, trei de liber :crack: Alexuta stie :D

Azi 14ore, maine 14 ... si tot asa :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da bre, eram eu si Ovy din Titan...

sefaaaa..,ai uitat de spiderul si de mesterila :crack:

 

ok,va multumesc pt comentarii si va dau de veste ce se va intimpla azi la ora15 cind am sa ma prezint la ei.

Uratimi bafta

astept si eu detalii ca sunt foarte curios :D

 

 

Care vii pana in Vama? :rock: Sau pana pe Cheia? Intr-o ora plecarea

ce ai bre???ti sa facut asa de odata dor de drumuri lungi?nu sti ca una lume mai si munceste azi?? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sefaaaa..,ai uitat de spiderul si de mesterila :D

 

astept si eu detalii ca sunt foarte curios :blink:

 

 

 

ce ai bre???ti sa facut asa de odata dor de drumuri lungi?nu sti ca una lume mai si munceste azi?? :unsure:

 

M-am trezit cu fata la cearsaf :blink:

 

Sa nu uit: Neatzaaaa...o zi bunaaa,placuta,mirobolanta va urezzzz...PUPAAAAA ! :lol: (trebuie sa fiu politicos)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa nu uit: Neatzaaaa...o zi bunaaa,placuta,mirobolanta va urezzzz...PUPAAAAA ! :unsure: (trebuie sa fiu politicos)

damn......am uitat sa aveti o zi placuta plina de soare :blink: . cu cine mai pleci mestere in excursie??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sefaaaa..,ai uitat de spiderul si de mesterila :D

Aoleu da, ma scuzati...am imbatranit si mi-am pierdut si memoria.

 

Singur...spre Giurgiu pe drumu' Luung :lol: Vin diseara cu poxe :blink:

:unsure: I hate you!!! Mama ei de facultate, in loc sa ma plimb pe gradele astea multe de afara, stau in casa sa invat! 7 zile de kko...da si cand termin.... :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aoleu da, ma scuzati...am imbatranit si mi-am pierdut si memoria.

 

 

:unsure: I hate you!!! Mama ei de facultate, in loc sa ma plimb pe gradele astea multe de afara, stau in casa sa invat! 7 zile de kko...da si cand termin.... :blink:

Succesuri!! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...