Sari la conținut

Concurs Enduro Cross La Cluj


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 60
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

RUGAMINTE MARE

 

Daca are cineva poze sau filme cu nr 515 va rog sa-mi trimiteti ( free2000alex@yahoo.com ). Este vorba de fiul meu care a implinit pe 17.03.2007 14 ani si care s-ar bucura sa aibe poze de la primul sau concurs.

Merci !

 

 

Tu cum te-ai descurcat Florine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am fost pana seara tarziu la traseu. Am facut curatenie la start si pe jumatate din traseu. Intr-un exces de optimism am cautat prin padure motorul furat. M-am intors prea tarziu ca sa reusesc sa mai calculez rezultatele si timpii pe tur. Va cer inca putina rabdare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este vorba de fiul meu care a implinit pe 17.03.2007 14 ani si care s-ar bucura sa aibe poze de la primul sau concurs.

Merci !

 

Sa-ti traiasca si sa-l vedem campion in cativa ani!!!!!

 

Cati participanti au fost?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte faine, bravo tuturor participantilor!! si tie Solo!!!!!!!!

Asteptam rezultatele.

 

Nu are nimeni poze de pe urcarea aia mare, din alea mai spectaculoase? Ca au fost o gramada care au filmat si au facut poze.

Editat de andrei_c
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari tuturor participantilor, la clasa A stiam cine e primul inainte de a se afisa clasamentul :D, felicitari Many, !!! Felicitari si lui Solo, si nu in ultimul rand organizatorilor, care s-au staduit sa ne ofere un spectacol pe cinste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot respectul pentru cursa organizata. EXCELENT ! Dar la B cred ca ati incurcat putin clasamentul. Cel mai bine ar fi sa vedem si timpii pe tur. Nu stiu de ce mi-a fost taiata o tura. Am avut nr. de concurs 233 si am terminat cursa putin in spatele nr. 234. Domnule organizator va rog sa mai analizati odata si poate imi argumentati de ce am facut 6 tururi in loc de 7. Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut la toata lumea. M-am simtit foarte bine la Cluj (cred ca atmosfera ardeleneasca imi prieste). Pun aici cateva cadre pe care le-am realizat sambata. Pentru mai multe, va trebui sa aveti putina rabdare si sa verificati blogul care e trecut pe poze sau din semnatura si revista Motociclismo care va aparea incepand cu luna aprilie.

 

post-16949-1174389396_thumb.jpgpost-16949-1174389404_thumb.jpgpost-16949-1174389410_thumb.jpgpost-16949-1174389417_thumb.jpg

Editat de grig
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc la toti petru poze si la cei care au facut galerie :D :) felicitari la toti participantii la meseriasii de la categoria A si B ca au rezistat celor 2 ore :D :D

bocirnea liviu care a iesit pe 5 :) tare ce sa zic avem cu ce sa ne mandrim :D

multumesc organizatorilor :) :( si le urez la mai multe concursuri ca distractia e garantata :lol:

promit ca data viitoare o sa fiu mai pregatit fizic :D ca acum eram cam varza :P :ok:

inca ceva poze si filmulete..

post-6919-1174406017_thumb.jpg

post-6919-1174406232_thumb.jpg

post-6919-1174406252_thumb.jpg

post-6919-1174406296_thumb.jpg

post-6919-1174406308_thumb.jpg

post-6919-1174406323_thumb.jpg

Editat de solo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...