Sari la conținut

Plimbare Pina La Valiko-tarnovo


dabix
 Share

Postări Recomandate

Noi vom pleca spre velico sau doar ruse dimineata la ora 10 de undeva de pe la Unirii ..

0722217122 daca vreti sa mergeti sa stabilim unde si cum sa ne intalnim.. sunati la 9:30.

Noi suntem 2 moto si posibil o masina.

Se va merge repejor 130km/h medie pt ca e cam tarziu la 10 plecarea dar nu avem de ales

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cit de "blinda" s-a aratat vremea in azi dimineata :crack: , am plecat de unu singur. Natura mi-a alungat. Numai ca am taiat vertiginos din traseu dupa ce pur si simplu am tremurat de frig pina la Ruse, desi aveam trei rinduri de de haine groase pe mine, printre care si o bluza din polar. Insa degeaba. Nu mai era mult si inghetam complet. Asa ca excursia s-a oprit la Ruse s-a oprit mica excursie. Dupa jumatete de ora de plimbat prin oras, am gasit centru orasului, si apoi abia am gasit o casa de schimb valutar. Savurat prinzul si plimbat, de placere prin tirg. Mi-a placut cum era amenajata o mica portiune din faleza de la Dunare. Cred ca vara e bestiala. Dupa ce m-am saturat de gorpile din ruse, am plecat acasa. Nu ca mi-ar fi placut cele autohtone, dar macar le cunosteam mai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...