Sari la conținut

Vreau Sa Cumpar Lant Pt Dr 650 R


Postări Recomandate

Salutare baieti, am mare nevoie de lant de transmisie pt un DR 650 R din 93. Foaia e noua, montata de o luna iar pinionul e ok, de unde imi pot cumpara doar lant la un pret bun?

 

 

Astept sugestiile voastre, multumesc!!!! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lanturi 520 ; 525 ; 530 marca RK, la metru si cu za de inchidere sau cheita gasesti la magazinul MyMotoTuning din Sos. Cotroceni nr 11 (intre Botanica si Dambovita, pe partea cu Cinema GlendaleStudio)

 

Ca preturi - in jur de 200 RON/metru (trebuie sa vii cu lantul original sa masoare sau sa-i numeri zalele)

 

Thomas

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lanturi 520 ; 525 ; 530 marca RK, la metru si cu za de inchidere sau cheita gasesti la magazinul MyMotoTuning din Sos. Cotroceni nr 11 (intre Botanica si Dambovita, pe partea cu Cinema GlendaleStudio)

 

Ca preturi - in jur de 200 RON/metru (trebuie sa vii cu lantul original sa masoare sau sa-i numeri zalele)

 

Thomas

si la marimile respective, ce model exista pe stoc? o-ring, x-ring, fara o-ring...blabla...etc

:bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-am luat lant si pinioane pt DR-ul meu de la un tip din Miercurea Ciuc , parca, care are magazin pt motoare enduro si cross, in doua zile am avut lantul care s-a potrivit la fix...

 

tel:0744.762.622. suna-l...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De aia se schimba pinionul cu foaia si lantul impreuna. Calcatura foii si pinonului imprima un anumit "model" pe lant.

 

Pt DR-ul respectiv kit-ul complet de lant ar fi la 450 RON

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...