Sari la conținut

Impresii De La Bacau


NeXuS
 Share

Postări Recomandate

totusi a fost interesant....

m-a amuzat futere de mult barul ala unde puneau aceleasi melodii...

aaaa sa nu uit.. :baubau: buda....

si totusi tin sa multumesc ca sambata noaptea a fost lumina la buda

in rest m-am distrat tare fain

:baldy:

si...mai puneti poze

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

platesc la intrare pretul, mandru ca am fost prezent la toate intalnirile acestui club, si-i amintesc gazdei de "dorita emblema", spunandu-i ca desi sunt cu masina (plina de bagajele prietenilor pe motociclete), sunt si eu motociclist; iar datorita faptului ca traim in Romania, n-am gasit la "magazinul din colt" piesele pentru defectiunea ce mi-a "aranjat" inceputul sezonului :P ; i-am explicat frumos (o mare pierdere de timp) ca urmeaza sa-mi aduca un prieten din Italia piesa defecta, si-mi pare rau ca nu am venit cu motocicleta, dar am rotile ei in portbagaj (le-am echilibrat la Bacau - singurul oras din Moldova unde se poate face asta); omu' ( deranjat de insistenta mea) imi raspunde, cu pieptul umflat: "eu am motocicleta! nu roti de motocicleta!" in rasetele celorlalti organizatori "...si cu rotile ce faci?! aha...vrei sa le vinzi" - uitandu-se pe banchetele din spate la bagajele colegilor ca la niste ciurucuri aduse pentru bisnita. :baubau: Sincer, m-am simtit foarte prost la purtarea acestor colegi motociclisti :baldy: (la urma urmei cluburile organizatoare sunt gazdele ce ar trebui sa fie onorate de prezenta invitatilor lor, motociclistii, nu sa-i loveasca la ananghie :D ) si as fi vrut sa fac cale intoarsa, daca nu depindeam de prietenii cu care venisem; iar la urmatoarele editii ma voi gandi mai mult ce directie aleg pe harta.

PS ca sa nu pierd sezonul, am facut sacrificii si mi-am mai cumparat o motocicleta, si...astept piesa pentru cealalta :D

 

Va doresc drumuri frumoase pe 2 roti

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...