Sari la conținut

Catalog Moto


biker boy
 Share

Postări Recomandate

Pe cand apare si la noi un Catalog Moto editat de Univers Moto? Ca aici in Ardeal mai gasim noi in lb.maghiara Motorkatalogus editat de MotorRevu si ne mai holbam pe ele(nu ca n-am intelege maghiara) dar restul tarii ce face? Se uita in aberatiile de la MotoLife? Eu sincer nici nu mai dau banii pe revista aia!

Am vorbit si cu cei de la redactia UniversMoto si mi-au zis ca nu stiu cand apare. Nu-mi ramane decat sa ma "holbez" in continuare pe cele unguresti, oricum sunt cu mult inaintea noastra.

Si nu sunt maghiar!

Rusine,rusinica!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:wave: Salut si multzam pentru aprecierile indirecte, :hug: biker boy! Ne-am luptat si anii trecuti si continuam munca de convingere si anul asta cu conducerea Motor Presse (aia cu banii, adica :eek: ) pentru scoaterea, in fine, a unui Catalog Moto serios !!! Speram ca vesnicul lor argument (ca nu-i piata moto, inca) nu va mai fi valabil si sezonul asta...

Toate cele bune :crack:

F.N.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:wave: Salut si multzam pentru aprecierile indirecte, :hug: biker boy! Ne-am luptat si anii trecuti si continuam munca de convingere si anul asta cu conducerea Motor Presse (aia cu banii, adica :eek: ) pentru scoaterea, in fine, a unui Catalog Moto serios !!! Speram ca vesnicul lor argument (ca nu-i piata moto, inca) nu va mai fi valabil si sezonul asta...

Toate cele bune :crack:

F.N.

 

 

Cu placere!

Aia (de la Motor Presse) habar nu au ce-i/si ce se intampla in Romania! Astia ai nostrii abia asteapta sa cumpere motoare si nu stiu cum sa fac sa le ia cat mai repede. Ar trebui sa-si dea seama ca Romania totusi e o piata in dezvoltare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...