Sari la conținut

Varadero


Postări Recomandate

Sa o stapanesti sanatos ! Este foarte frumoasa !

Zici ca ai 1.73m, inaltime ? Eu am 1.70, deci esti mai inalt cu 3cm, decat mine :lol: ! As fi curios sa vad cum stau calare pe un Varadero :ok: ! Daca tu poti merge, eu de ce nu pot ?

 

Nu iesi la o tura, sambata sau duminica, spre Alexandria ? As iesii si eu, ne intalnim la Ghimpati, dau o ciorba de burta si o bere(fara alcool) si ne studiem fiarele ,,la umbra unei tzigari" ! Ce zici ? Daca esti de acord da PM sau suna la 0721 338 009 !

 

Bafta! :crack: .......... frumusica foc ! :ok:

 

 

Io sunai, da' matale nu raspunzi, incerc mai pe seara !

Bineinteles ca o vei putea conduce, e suficient de joasa cat sa atingi macar cu varfurile. Daca nu trebuie s-o ridici de jos, nu vad ce te-ar impiedica, e un turing cu aspect enduro (si chiar valeitati de bun simt) foarte permisiv. Daca te stii zdravan pe picioare (ca sa compensezi parghia unor picioare lungi) atunci cu siguranta nu vei avea probleme.

Pentru Ghimpati pamane pt saptamana cealalta, acum am putina treaba ... casnica !

Oricum, vine un sezon intreg, cu multe excursii si intruniri. Noi sa fim sanatosi !

 

Super frumoasa!!! :blink: Sa o stapanesti sanatos, fericit si fara incidente!!!

Si eu am 1,70 m si mi-i s-a parut cam la limita si 820 mm inaltimea seii, apoi la 838 mm cat are modelu 2007 (nu stiu exact despre modelu 2000) si la greutatea ei.... :crack: Ori tre sa ai destula experienta pe enduro ca s-o poti stapanii cum trebuie, ori tre sa ai ambitie cu caru!!! :lol:

Oricare varianta ar fii...Mult succes!

Si ce pot ura oricarui motociclist : "Happy, long-life riding!!!" :cheers:

 

 

Zau ca nu e atat de inspaimantatoare ! Acu poate si pt ca io dusei o viata mai sportiva, dar o balansez din picioare pana la un unghi destul de abrupt (unde nu ar mai fi sigura nicio bicla). Totul e sa nu nimeresc o gaura cand pun piciorul jos ... Si totusi eu nu pt enduro am luat-o, iar pe drumuri oricat de terminate, transee sa fie, tot te descurci cu Varadero ! Nu cred ca e mai prejos decat R1200GS, cu tot respectul pt BMW. Fiecare cu bubele si laurii sai !

MULTUMESC TUTUROR PT URARI ! Doamne ajuta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...