Sari la conținut

Motocross Pentru Amatori


Postări Recomandate

sambata, 3 iulie 2004, de la 9:00 am, pe circuitul de motocross de la Zarnesti, va avea loc un concurs pentru motocrosistii amatori.Pentru a putea concura, nu trebuie sa fi participat ultimii 3 ani la o etapa de motocross din campionat.Distractie placuta participantilor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite acu am vrut sa postez si io acelasi anunt da vad ca mi`a luat`o soso inainte :baubau:

 

Mergi si tu soso la zarnesti soso ? io o sa fiu acolo ( normal ca fara sa ma dau ca n`am moto adecvat :baldy: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate nu pot pleca din bucuresti.m a sunat romeo aseara, si am zis ca poate mai sunt doritori dintre forumisti.stai linistit , stim ca dr650 e o motocicleta excelenta, mai ales la carat betoane in locuri greu accesibile :baubau:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok, lasa ca fac poze :baldy:

 

da da si io m`am ofticat, mie mi`a zis mirel acu o sapt sa vin sa particip da nu stia ca nu mai am kx`u :baubau: ( acu imi pare rau dupa el :D )

 

Ia nu mai rade ma de dr`u meu :D , de aia cu dr 350 dece nu razi ca nu e diferenta la kg :P

 

noah ma duc la somn sa ma trezesc maine ca merg pe sosea pana la zarnesti :D

 

ciao :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce poze de la cursa ma, ca ploua de nici nu mi`am dat casca jos din cap , si pluteam in apa in cizme. oricum nu sa dat decat romneo si inca un baiat. restu nu au mai avut chef cand au vazut pista in ce hal era :baldy:

 

e din holbav prima poza , daca sti pe unde e.....

pe langa poiana marului sau vulcan :baubau:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sambata, 3 iulie 2004, de la 9:00 am, pe circuitul de motocross de la Zarnesti, va avea loc un concurs pentru motocrosistii amatori.Pentru a putea concura, nu trebuie sa fi participat ultimii 3 ani la o etapa de motocross din campionat.Distractie placuta participantilor

Sambata si Duminica 10/11/07.2004 Concurs Motocross pt Amatori la Campina.

 

cip

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...