Sari la conținut

Avem Si Noi Bubele Noastre!


RENEGADE
 Share

Postări Recomandate

Apropo de valente de piloti in trafic, colegul cu B-90-KAW este rugat frumos de catre un alt motociclist, cind circula in trafic sa stea la locul lui si sa fie mai atent. Pe DN1 fiind in dreptul Aeroportului colegul cu Kawasaki, imbracat sumar pentru pozitia in care era, facea slalom printre masini iar ajungind in dreptul meu era sa ma dea jos pentru ca nu a realizat ce de fapt pauza dintre doua masini era ocupata de mine si mototcicleta mea. :baubau:

Casca ochii ca altfel casti punga si o belesti rau de tot! Sa nu spui ca nu ti-am zis! Multumesc :baldy:

 

 

Cine este urmatorul!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sau iti da asigurarea :baldy: , renegatule, sorry ca ma bag in seama moca :P dar am te-am vazut pe dn cum circuli.....ca in biblia motoristului....noi astia pe viteziste de asta ne-am luat asa ceva,,,,sa ne bagam, sa ne dam tare, sa intram in chopperisti :D kidding :D toti, kiar si tu,o fac, dar nici unu nu prea o recunoaste, in afara de cozo si cu mine :D :baubau:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si atunci intreb si eu: de ce ne plingem ca o mai "furam" unii si altii? Se poate fura si circulind "ca la biblie" dar daca te mai si bagi. Oricum va doresc muuuuult noroc si zile de la D-zeu!

 

Am vaga impresie ca-l stii pe B-90-KAW :baubau:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, ma stiu cu el, dar nu de asta ti-am scris :D hmmm , azi am mers vreo 100 km prin oras pe un dragstar 650 si imi cam dau seama ce vrei tu sa zici....dar pur si simplu cand ne urcam pe speedere o luam razna, ca altfel nu ne luam as ceva daca eram oameni normali :baubau: :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...