Sari la conținut

Gheorgheni


fox
 Share

Postări Recomandate

Gheorgheni 23 - 25 Iulie - data modificata. (organizator: Blues Riders M.C.)

 

Timisoara 22 - 25 Iulie - (organizator: Trust Romania)

 

mult mai mult merita sa mergi la timisoara te asigur 100 la 100

salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gheorgheni 23 - 25 Iulie - data modificata. (organizator: Blues Riders M.C.)

 

Timisoara 22 - 25 Iulie - (organizator: Trust Romania)

 

mult mai mult merita sa mergi la timisoara te asigur 100 la 100

  salut

Salut Roby,

 

Cum poti tu sa asiguri ca la Timisoara o sa merite 100%? Pe ce te bazezi?

Sunt curios, pentru ca si eu sunt in dilema. Gheorghieni este definitia intalnirilor moto, pentru cine nu stiu. Acolo parca este altceva. Concursuri si atmosfera diferite. Eu am fost anul trecut, si am fost super incantat.

Timisoara anul asta are un mare avantaj, si anume Cursa de Supermoto de la ARAD, ce va avea loc in aceeasi perioada.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si io o nelemurire.Cand au fost fixate datele la astea 2 intruniri au fost puse expre in aceeasi perioada ca altfel nu inteleg cum in 3 saptamani intervalul care le desparte nu s-a gasit o portita?Este vre-un motiv de disputa intre cele doua cluburi?.Astept un raspuns de la cei avizati

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intalnirea de la Timisoara a pastrat data de anul trecut(sa schimbat doar Clubul care organizeaza) si a fost anuntata din DECEMBRIE 2003,intalnirea de la Gheorgheni sa nimerit pe aceeasi data din cauza decalarii programului intalnirilor pe motiv de alegeri.MC TRUST nu are nici o vina pentru acest fapt, noi organizand o intalnire ,,neoficiala''nu am fost luati in seama la anuntarea programului intalnirilor din acest an.In Romania sunt si asa putine intalniri,este loc destul in calendar,se pare ca ,,interesele si ambitia''unora pun motociclisti in situatia de a alege locul unde vor merge in acea data.Nu este nimic rau in asta ,concurenta este benefica,dar in Romania nu cred ca se poate vorbi inca despre concurenta in acest domeniu.Sau poate ca da!Respecte tuturor motociclistilor si va doresc sa aveti parte de cea mai tare intalnire,oricare ati alege-o in acea data.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate ne intoarcem din nou la discutiile interminabile despre intilnirea de la Timisoara si cea de la Gheorgheni.

As vrea sa lamurim o data pentru totdeauna si pentru toata lumea aceasta problema!

Nu exista NICI UN FEL DE RIVALITATE intre cluburile M.C.Trust si Blue Riders M.C. si singurul motiv pt. care aceste doua intruniri se tin in acelasi weekend este pt. ca a existat o regretabila lipsa de comunicare intre cele doua cluburi (culpa comuna!).

Am discutat impreuna aceasta problema, am vazut unde am gresit si sunt convins ca pe viitor o sa reusim sa comunicam mult mai bine pt. a evita acest gen de evenimente neplacute.

Roby, apreciez foarte mult gestul tau dar trebuie sa fiu de acord cu Dobrescu si anume ca toata lumea se straduie sa faca din party-ul sau cel mai cel asa ca ar trebui sa lasam sa vorbeasca topic-urile cu impresii de la cele doua intruniri si sa tragem concluziile.

 

Romi Bogdan

Presedinte M.C. Trust Romania

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...