Sari la conținut

Why We Ride...care Sa Fie Oare Motivul?


Sergiu 30
 Share

Postări Recomandate

am initiat acest topic din pura curiozitate....oare ce ne determina sa le conducem....ce ne determina sa folosim bijuteriile acestea mecanice pe doua roti stiindu-se faptul ka sunt multa mai periculoase ca si conservele.....vreau sa spun ca nu de multe ori mam lovit de parerile oamenilor "normali" care imi sugerau sa imi cumpar masina ca tot omul...dar nu eu sunt mai "destept"..mi-am luat motocicleta....vreau doar sa skimbam opinii si sa aflu ce va determinat pe voi sa facetzi alegerea asta.....toti suntem diferiti si opiniile noastre la fel...kiar daca sar putea ca la unele opinii sa coincidem datorita limitarii motivelor..dar si asa un om o opinie...numa bine..va astept

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu unul ma simt mai liber pe motor, mai bine decat intr-o masina, senzatia e de nedescris cand simti pistonul(pistoanele) cum bat sub tine, ADRENALINA !

 

In plus, scoti un timp mult mai bun de la locatia A pana la locatia B :kick:

 

Este o pasiune, nu se poate descrie .. parerea mea

 

 

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca te-ai apucat sa postezi la motociclete de viteza sa fi sigur ca aici e microbul cel mai tare.

Altii poate vor sa fie Gica Contra, sa nu-si cumpere masina ca toti ceilalti, care-i problema ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...