Sari la conținut

Bmw R1150gs Adv.


s.ward-dediu
 Share

Postări Recomandate

Super

cu asa ceva au facut ocolul planetei Ewan McGregor si Charlie Nustiucum

BMW este visul meu

Si visul oricarui motociclist normal :ok:

Multumesc

Eu sint foarte multumit cu ea ,am facut 7 tari in mai putin de 48 de ore cu ea .

Merge la perfectie si nu este pretentioasa am uzato la maxim si merge perfect. Am facut Anglia ,Franta ,Italia,Elvetia ,Luxengurg,Germania ,Holanda si Belgia si nu am cuvinte sa o descriu.

 

frumoasa motocicleta, dar prea incarcata cu cutii

cutii la 500de euro bucata mosule si daca te uiti bine la poze nu sint cutii sint paniere anha

Editat de s.ward-dediu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumoasa motocicleta, dar prea incarcata cu cutii

 

 

pai daca mergi drum lung si mai ales iesi in europa cu ea ce faci cu bagajele ti le pui in cap sau ti le trimiti cu avionul?what a stupid question :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai daca mergi drum lung si mai ales iesi in europa cu ea ce faci cu bagajele ti le pui in cap sau ti le trimiti cu avionul?what a stupid question :ok:

Da inteleg ce vrei sa zici dar cind mergi la drum lung trebuie sa te schimbi si tu plus provizii si scule si trusa medicala ,o casca de rezerva ,cort,toate chitibusurile etc.

 

Scuza-ma ca ma bag, dar am vazut foarte multe topicuri pe forumul asta numai cu motoreta ta.sunt de parerea ca dadea mai bine unul si bun :cheers: Este misto, sa o stapanesti santos.

Salut ,stiu ca sint mai multe topicuri si mam gindit si eu la fel ca tine unul si bun,dar cind am gasit acest web cu CMR mam bucurat foarte tare si am descis un topic unde am avut dorinta sa ma exprim putin ca nu mai comunicasem cu nimenea in romaneste si uni mau inteles cam gresit si pe urma am inceput altul si au intrat si acolo si pe urma miam adus aminte de niste prieteni, colegi si am de schis un alt topic ca sami caut tovarasi si pe urma am deschis topicul asta.Stii cum este la inceput te bucuri si pe urma te pligdisesti.

Imi plac pozele tale mam uitat la ele sint misto si motoru. Nu prea am avut timp sa fac mai ule poze ca sint ocupat cu alte afaceri dar in viitor cind o sa am timp am sa fac mai mule si am sa le pun pe net.

Poate am sa fac si niste fotografii cind vin acasa in romania de 1 mai,ca nu am mai fost in romania de 16 ani si tare imi este dor de meleagurile romanesti mai ales orasul meu Constanta.

Tinem legatura si pote ne intilnim la mare de 1mai ok.

 

 

Numai bine Sorin xx

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Super

cu asa ceva au facut ocolul planetei Ewan McGregor si Charlie Nustiucum

BMW este visul meu

Si visul oricarui motociclist normal :duel:

Da este misto motoru ,tot dea una am vist la ceva misto ,sint foarte fericit ,merge la perfectie

 

Numai bine

 

 

Sorin xx

 

Deucey hai sa te intreb, ca nu pot scrie acolo, ce dreq e cu topicu asta ? :ok: :rock:

Esti din aia, posesor de he vagina? :wave:

Wa?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...