Sari la conținut

Atentie La Puradei


cojocaru_t
 Share

Postări Recomandate

A venit primavara puradeii sunt peste tot, inclusiv in fata motorului meu in Reghin... unde :crack: autoritatile locale au sapat strada si au lasat-o deschisa circulatiei.

Evitat puradei, culcat motor spart semnalizare fata si raschetat emblema GSXF. Eu: doar vinatai :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici nu ma mira la cat sunt de aeriene ciorile astea , in orice caz pietonii au devenit o mare problema , sapt trecuta knd ma duceam la facultate era sa lovesc doua proaste kre traversau aiurea strada , noroc k nu aveam viteza , aveti mare grija la coloanele de la semafor , se strecoara pietoni printre masini si nu se asigura pt k nu se gandesc k ar putea veni vreun motor ,scuter ..... aaa si sa nu uit , mai deschide cate un pasager usa la conserva fara sa se uite dak vine cva , k isi aduce aminte k tre sa coboare , nu de alta dar vai si amar de genunchi si picioarele noastre. sticker gasesti la o tipa sau tip de pe forum id-ul este anotimpub. multa bafta in continuare si asfalt uscat !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu pietonii peste tot, nu mai e ceva de mirare e o realitate, care uneori devine fatalitate cu rezultate tragice. daca mai pui si puradei care alearga pe toate stradutele fara a se gandi la nimic altceva, decat la joaca lor, ai un haos perfect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu era sa acrosez un copil de vreo 7 ani care mergea pe motocicleta din aia mica,pe benzina.Se tot tinea cu destula viteza pentru mobra lui,scai dupa mine, pe un drum de tara si dintr-o data a vrut sa ma depaseasca pe dreapta,dar era un stalp in fata lui si... a avut noroc ca am tras tare stanga si a putut trece!Ce mai ti-e si cu putoii astia!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu era sa acrosez un copil de vreo 7 ani care mergea pe motocicleta din aia mica,pe benzina.Se tot tinea cu destula viteza pentru mobra lui,scai dupa mine, pe un drum de tara si dintr-o data a vrut sa ma depaseasca pe dreapta,dar era un stalp in fata lui si... a avut noroc ca am tras tare stanga si a putut trece!Ce mai ti-e si cu putoii astia!

 

 

:cheers:

 

Idiots! puradeii sunt dusi cu pluta....chiar ca a avut noroc. Am trecut si eu de cateva ori prin sate si s au luat dupa mine si au aruncat cu lemne/pietre..... asta e cand avem o tzara de ca***latorie placuta!

 

Asfalt uscat si aveti grija la copii imprudenti si agresivi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers:

 

Idiots! puradeii sunt dusi cu pluta....chiar ca a avut noroc. Am trecut si eu de cateva ori prin sate si s au luat dupa mine si au aruncat cu lemne/pietre..... asta e cand avem o tzara de ca***latorie placuta!

 

Asfalt uscat si aveti grija la copii imprudenti si agresivi!

 

In general copii tziganilor (puradeii) actzioneaza cum ai spus tu mai sus :D si nu e vorba doar de copii...oameni in toata firea trec strada prin locuri nepermise chiar daca zebra e la 10 m de ei...deh dom`le poate abia au pus zebra si le raman dungi pe adidashii originali :bounce: ...chiar daca vad mashina/motor venind ei incearca sa treaca...sa alerge pana in partea cealalta dar nu se gandesc k poate ala cu masina/motor are 2000000 km/h si logic k tot pe tine te baga ca vinovat ...asha e...motociclistii (teroarea soselelor) ..numai cretini in tzara asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...