Sari la conținut

Piaggio Free


The One.
 Share

Postări Recomandate

salut

 

Mi sa dus toba ,nu stie cineva unde pot cumpara pt. free ?

Chiar si second hand ma intereseaza( unu nou aici la Oradea e 6 milioane si la comanda se aduce in 2 luni)

 

 

mai bine iti cumperi o toba sport la mana a doua care costa undeva la 2 mil sau daca vrei iti dau un nr de tel al unui baiat din bacau care aduce scuterele la 12 mil si are si piesept free la greu (0747825802),pt sa ma laud ca am fost primul din buc care si-a luat free de la el,ff bun scuterul dar cu mici minusuri de ex: daca iei o groapa mai naspa se descentreaza imediat roata,consumul la al meu (si nu exagerez) ajungea si la 6 % cand ma dadeam la el .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi incerc numarul sa vad ce are pt. mine .

 

Apropos al meu consuma 4 la suta dar merge f.bine (70-75 prinde lejer ).

 

 

--- Mesaj completat în 07 Aug 2007 17:58 -------------

cum se arde toba? ca si a mea cred ca e infundata... zicetimi si mei cum sa fac!! pls

 

 

Eu pur si simplu lam taiat in doua si am scos tot din el (catalisator,vata de sticla) acum ar fi ok dar este foarte zgomotos.

 

Nu cred car fi infundat ,al meu are 29000 si toba inauntru a fost curata ca lacrima .poate catalisatorul il ineaca un pic .

 

 

--- Mesaj completat în 07 Aug 2007 18:00 -------------
cu cartea service nu ati auzit nimic? nu are nimeni ? am cautat 3 zile si nu am gasit nicaieri ,numai pe bani cea ce nu imi convine (culmea cel putin 500 de carti am gasit pt. scutere numai pt. free nu are nimeni )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

mai bine iti cumperi o toba sport la mana a doua care costa undeva la 2 mil sau daca vrei iti dau un nr de tel al unui baiat din bacau care aduce scuterele la 12 mil si are si piesept free la greu (0747825802),pt sa ma laud ca am fost primul din buc care si-a luat free de la el,ff bun scuterul dar cu mici minusuri de ex: daca iei o groapa mai naspa se descentreaza imediat roata,consumul la al meu (si nu exagerez) ajungea si la 6 % cand ma dadeam la el .

 

 

Baiatul asta nu e prea serios ,ne0am inteles ca-mi trimite ,apoi peste 2 zile cand il sun mi-a pierdut adresa si nici nu are unul cat de cat pt. mine .

 

Alte idei de unde pot cumpara o toba folosita pt. free??????????????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Eu sunt la a-l 3-lea free,primele 2 au fost beton asta ultimul e cam jalnic din punct de vedere estetic.Ce sa zic...foarte fiabile,motor puternic ,demaraj bun si foarte rezistente.O problema vad la consum ,cam mare 3,5--4 chiar si mai mult.Piese se gasesc pe toate drumurile deja piata este plina de ele.

Parerea mea,daca ai grija de el si nu-ti bati joc cu o intretinere corespunzatoare ...sunt aproape indestructibile(se exclud cazurile de forta majora :cheers: ).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bine iti cumperi o toba sport la mana a doua care costa undeva la 2 mil sau daca vrei iti dau un nr de tel al unui baiat din bacau care aduce scuterele la 12 mil si are si piesept free la greu (0747825802),pt sa ma laud ca am fost primul din buc care si-a luat free de la el,ff bun scuterul dar cu mici minusuri de ex: daca iei o groapa mai naspa se descentreaza imediat roata,consumul la al meu (si nu exagerez) ajungea si la 6 % cand ma dadeam la el .

 

Cum il cheama pe baiat? daca ai fost la bacau.. era pe undeva pe langa pompieri ?

 

Si benzina.. va recomand Rompetrol dak aveti in bucuresti... este foarte buna.. de 95 sau 98 :finger:

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...