Sari la conținut

Segmenti Honda


Postări Recomandate

Salutare tuturor,

 

ca sa ma pot pregati serios de drum cu XR-ul meu (XR600R din '90), ar trebui sa-i schimb cate ceva:

 

- segmenti

- daca am schimbat segmentii imi trebuie si niste garnituri

- semeringul de la pedala

 

ma puteti ajuta cu ceva informatii?

unde as putea sa le gasesc in tara sau in strainatate (Germania, SUA)?

 

multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suna la 0744503800 - Daniel

Te ajuta el !!!  :baubau:

Fara suparare Ionut dar m-a tinut !!!8 LUNI!!! pentru un piston de Honda cu segmenti ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu n-am avut nici o problema cu Daniel, ce-am comandat a adus rapid si la banii promisi, la fel si pentru prietenii mei.Daca se intimla sa intirzie e pentru ca la dealer-ul din strainatate sint probleme. Exemplu :Sebi comanda citeodata la el.

Va rog deci nu mai raspinditi acuzatii nefondate, deabia v-ati apucat de sportul asta si deja judecati oameni cu vechime care au ajutat mult, fara ei (EL) CU ANI IN URMA AR FI FOST IMPOSIBIL SA INTRETII O MOTOCICLETA DE CURSE!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

floo...

Te inteleg.. poate eu am fost un caz la 200! Dar ce am spus nu e 'acuzatie nefondata'ci e un adevar. Si nu vad de ce sa apelez la acelasi om din moment ce el m-a tapuit!Nu am spus si restul povestirii tocmai pentru a nu raspandii astfel de acuzatii. Pana in momentul de fata Sebi nu m-a dezamagit deloc ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...