Sari la conținut

Cric Central Pentru Honda Xrv750-africa-twin


Galen
 Share

Postări Recomandate

Are cineva amabilitatea sa-si dea jos cricul central si sa-l coteze ? Pentru mine si pentru altii?Sau sa-l coteze aprox fara sa-l dea jos. Ar fi utile chiar poze facute cu indeminare. Anexez pdf-ul de pe Louis. Si varianta de a cumpara unul si apoi de al multiplica, daca ne stringem mai multi merita luata in considerare. Multzumiri anticipate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate n-am nici Africa si nici cric central la mobra dar tare as vrea unul la Transalp! Daca prind in zona o Africa promit sa performez masuratori si poze daca imi vinzi si mie pontul unde sa-mi fac unul :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate n-am nici Africa si nici cric central la mobra dar tare as vrea unul la Transalp! Daca prind in zona o Africa promit sa performez masuratori si poze daca imi vinzi si mie pontul unde sa-mi fac unul :ok:

 

:crack: Nu e mare lucru confectionarea unui cric. Sint recidivist. Acu vreo 8 ani am confectionat personal dupa unul original un cric de Voshod. Nici asta de Africana sau de Transalp nu-i mai complicat. trebuie doar folosita teava de calitate. Sudurile se fac electric. In rest daca ai acces la un banc cu menghina, un flex ceva tabla groasa si putina indeminare in trei ore l-ai facut. Si eu sint ing. electronist la baza, dar inveti cu timpul si alte meserii daca nu vrei sa fii for ever client al serviceurilor. In caz ca nu ai chef sau conditii, cricul poate fi confectionat de orice tinichigiu. In plus avind in vedere similitudinile de sasiu, cred ca seamana intre ele f mult cricurile Africa cu Transalpul. Daca am un model, sau macar cote cit de cit exacte eu mi-l fac imediat. merci oricum pt amabilitate, daca gasesc aici un transalp procedez la fel. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...