Sari la conținut

Aveti Grija La Nebuni


Brugus
 Share

Postări Recomandate

Individul din masina cu numarul B - 73 - WAM vroia sa se suie pe un scuter pentru simplul fapt ca nu putea sa-l depaseasca. Ramai uluit sa vezi asemenea manevre de criminal pe strazile capitalei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Individul din masina cu numarul B - 73 - WAM vroia sa se suie pe un scuter pentru simplul fapt ca nu putea sa-l depaseasca. Ramai uluit sa vezi asemenea manevre de criminal pe strazile capitalei.

 

Poi nu e vina lui. Daca ar stii saracul conservar ca risca o oglinda rupta sau un bocanc in portiera nu ar mai face.

 

Deci: rupeti fratilor oglinzi! Asa ii educam. Bunul simt nu se aplica in cazul lor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poi nu e vina lui. Daca ar stii saracul conservar ca risca o oglinda rupta sau un bocanc in portiera nu ar mai face.

 

Deci: rupeti fratilor oglinzi! Asa ii educam. Bunul simt nu se aplica in cazul lor.

daca dai de una nichelata, triunghiulara, mi-o opresti mie? :crack:

 

eu prefer sa le arat :ok: sunt multi imbecili pe strazi, si, daca mi-as face sange rece pt ei, as face riduri degeaba...mai bine previn si sunt atent :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Individul din masina cu numarul B - 73 - WAM vroia sa se suie pe un scuter pentru simplul fapt ca nu putea sa-l depaseasca. Ramai uluit sa vezi asemenea manevre de criminal pe strazile capitalei.

 

 

astia sunt bulangii care intra peste noi pe strada si ne strica "jucariile " pe care am dat o gramada de bani si munca.....la astia:multa :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faza e pe bune. S-a intamplat acum vreo 6-7 zile in zona primariei sectorului 3. Pe scuter erau 2 persoane iar masina cu numarul B - 73 - WAM avea culoare inchisa. Nu stiu ce marca dar nu era autohtona.

Se pare ca cei care se aflau pe scuter nu intra pe forum ca sa ne spuna exact patania.

 

Aveti grija ca umbla multi nebuni pe strazile din romanica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De cate ori vad un handicapat din asta care habar nu are sa mearga incaltat dar apoi cu o masina ....

imi zic ''multi ,da prosti!''.Multi care gresesc si :ok: i-i evit se uita ciudat ca zambesc(nu intotdeauna),daca-ar sti ei ce gandesc :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...