Sari la conținut

Dezmembrez Un Gsx R 750 Gr77b


Postări Recomandate

salut si tie,

preturile, ce-i drept sunt cam mari. iti ofer 30 de euro pe pompa frana, doar daca este cu pahar din plastic!

 

 

numai bine,

Paul

ps: lasa si un nr de telefon si spune-ne din ce oras esti, poate doreste cineva sa vada piesele.

spre ex, observ ca m-ar interesa si furtunul spate, daca mi se potriveste. pretul meu: 10 e, daca e in stare buna.

te rog sa ma crezi ca il fac cu 20 de euro nou!

Editat de GSK
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...sa 1nteleg ca motoru tau facea 4000E 1n stare buna , ce drq sunt cu preturile astea?!

 

 

 

 

daca n ai avut ce face decat sa aduni preturile...eu de curiozitate am facut o!3280 sau cam asa ceva...

daca vinzi un teren de 10000mp tot... vei obtine cu 40% mai putin decat daca il vei parcela in suprafete de 500mp.DA, sunt pragmatic si crede ma cu 100milioane nu te faci om si nici nu intrii in top 300.sper sa nu te deranjeze prea mult raspunsul meu.

P.S. nu cred ca voi vinde vreodata toate piesele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adrian, ai un talent extraordinar sa castigi bani...

 

pai tu pe el trebuia sa-l bagi in seama sau pe mine care am fost on topic!!!

:what:)

 

 

gsk... 45 ultima discutie ,cu maneta cu tot.rezervor mic de plastic!atentie la greutate fiecare gram conteaza :hug: !

bye the way: care piese din lista sunt prea scumpe?in afara de pompa de frana :what:

Editat de adrian2000
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gsk... 45 ultima discutie ,cu maneta cu tot.rezervor mic de plastic!atentie la greutate fiecare gram conteaza :hug: !

bye the way: care piese din lista sunt prea scumpe?in afara de pompa de frana :D

 

pai ti-am pus, prima este pompa! :what:))

si al doilea produs scump este furtunul racing de pe spate! ca si ala ma intereseaza! :what:)

hai zi un pret bun pt ambele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti dau 160 ron pe maneta si cablu de frana reising, ala pe spate, doar daca mi se potriveste!

si fi te rog si tu mai promt, sau puosteza-ti nr de tel...

eu nu am timp sa alerg dupa tine cu banii. daca vrei sa vinzi ceva dar nu ai timp lasa si tu pe altul care se ocupa de anunt!

daca nu..sunt si alte oferte sa stii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti dau 160 ron pe maneta si cablu de frana reising, ala pe spate, doar daca mi se potriveste!

si fi te rog si tu mai promt, sau puosteza-ti nr de tel...

eu nu am timp sa alerg dupa tine cu banii. daca vrei sa vinzi ceva dar nu ai timp lasa si tu pe altul care se ocupa de anunt!

daca nu..sunt si alte oferte sa stii...

 

 

de la 245ron cat am cerut pe toate le las la 200ron ...only for you....pompa frana fata cu pahar si maneta si FURTUN spate complet ,nu cablu de frana....(doar daca ti se potriveste!) :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...